Najnowsze informacje o Katarzynie Cichopek właśnie ujrzały światło dzienne. Aktorka w jednym z ostatnio udzielonych wywiadów wyznała całą prawdę o swoim małżeństwie. Gwiazda wyjawiła, jak razem z mężem dbają o dobre relacje w domu. Czy dają dobre rady?

Jak wiadomo, w wieloletnim małżeństwie nierzadko dochodzi do wielu konfliktów, spięć czy nieprzyjemnej atmosfery wynikającej z rutyny, monotonii czy pojawiającej się wraz z biegiem czasu nudy.

Wśród gwiazd bardzo często dochodzi do rozwodów czy życia w separacji, jednak okazuje się, że pośród celebrytów związki także mogą przetrwać wiele lat w świetnej atmosferze – jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dbają o uczucia w małżeństwie?

Najważniejsza jest rozmowa

Jak przyznaje aktorka, wraz z mężem dbają o czas spędzony tylko we dwoje. Przed pandemią często wychodzili z domu na randki. Poza tym niezmiernie ważna jest rozmowa i rozwiązywanie problemów na bieżąco.

- Przed pandemią często chodziliśmy do kina i na kolacje. Podczas obostrzeń było to niemożliwe, dlatego kolacje ostatnio mieliśmy w domu, a wyjścia to najczęściej spacery. Na każde nieporozumienie mamy sprawdzone metody. Rozmowę i nieodkładanie problemu na później. A poza tym: dystans i poczucie humoru - wyznała aktorka.