A właściciele nie zawsze dostają go w swoje ręce, aby tam uporządkować. Właściciele starego domu w Anglii, zaraz po jego zakupie, nie przystąpili do segregacji rupieci, wśród których znajdowało się kilka żelaznych skrzyń.

Czasami, wchodząc na górę, właściciele używali największego kufra jako stołu.

Jednak 30 lat później postanowili uczynić dom wygodniejszym i zaprosili znajomego, aby pomógł im usunąć śmieci ze strychu.

Mężczyzna zabrał się do pracy, a kiedy dotarł do żelaznych skrzyń, dokładnie je obejrzał i stwierdził z przekonaniem, że są to sejfy w starym stylu. Za zgodą właścicieli otworzył wszystkie małe pudełka, ale były puste.

Ale z dużym sejfem, który przez ponad trzydzieści lat zastępował stół na poddaszu, musiał długo majstrować. Użyto także szlifierki i innych narzędzi.

Kiedy sejf się poddał, wszyscy obecni zamarli ze zdumienia: był wypełniony po brzegi funtami brytyjskimi.

Po ich przeliczeniu okazało się, że w sejfie zgromadzono ponad dwadzieścia tysięcy funtów. Właściciele znalezionego majątku postąpili słusznie: podzielili go po równo. I pomimo tego, że w nowoczesnych pieniądzach nie wyszło to zbyt dobrze, wszyscy byli zadowoleni.

Muszę powiedzieć, że próby przypomnienia sobie przez właścicieli, kto był poprzednim właścicielem domu, do niczego nie prowadziły.

Minęło za dużo czasu. Uważają jednak, że pierwszą rzeczą do zrobienia przy zakupie domu jest wyrzucenie wszystkich śmieci.

W końcu może być nie tylko wiele przydatnych rzeczy, ale także prawdziwe bogactwo, które oczywiście nie powinno czekać 30 lat, aż zostanie znalezione.

Jak informował portal "Życie PL": NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI? NIE JEST WYKLUCZONE, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOTRZE DO NAS TRZECIA FALA PANDEMII

Przypomnij sobie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ