Dziewczyna z dżungli została znaleziona w pobliżu prowincji Rattanakiri. Była naga, miała wiele blizn i otarć. Dziewczyna nie znała żadnego języka i czuła dyskomfort przebywając obok człowieka. Została odkryta przez lokalnego mieszkańca Ra Ma Guo.

Zajmował się zbieraniem ziół i przygotowywaniem wywarów. Mężczyzna miał stodołę w środku dżungli. Pewnego dnia Ra Ma Guo zauważył, że zapasy żywności nagle zaczęły znikać ze stodoły.

Postanowił znaleźć złodzieja. Okazało się, że do jego chaty zakradał się "dzikus". Mężczyzna bez wahania zabrał znalezioną dziewczynę na lokalny posterunek policji. Policjant imieniem San Luo nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Okazało się, że dziewczynka Mowgli była jego zaginioną córką, której nie widział od 19 lat. Córka San Lo miała na imię Rott Pngien. W wieku ośmiu lat wyszła wypasać bawoła, ale wieczorem zwierzę wróciło bez dziewczynki.

San Luo długo próbował znaleźć zaginioną córkę, ale próby zakończyły się niepowodzeniem. Na szczęście nawet po 19 latach ojciec i córka połączyli się ponownie. Ta sprawa nie pozostała niezauważona przez dziennikarzy.

Dziesiątki reporterów podróżowało do San Lo's Rattanakiri, mając nadzieję poznać szczegóły jej dzikiej egzystencji. Nie udało się jednak znaleźć dokładnych informacji w tej sprawie. Ale było kilka domysłów.

Jedna z wersji sugerowała, że ​​dziewczyna przez 20 lat mieszkała w kręgu zwierząt, jak Mowgli.

Niewielu zgodziło się uwierzyć w tę teorię, ponieważ dziewczynka chodziła na dwóch nogach i nie miała modzeli na kończynach. Co więcej, z łatwością posługiwała się sztućcami. Według innej wersji dziewczyna mogła zostać uwięziona.

Wskazują na to charakterystyczne blizny na nadgarstkach. Jednak lekarze nie odnotowali ani fizycznego wyczerpania, ani stosunku płciowego u Rott. Ostatnia wersja, zdaniem wielu, w tym mężczyzny, który znalazł dziewczynę, jest najbardziej prawdopodobna.

Według niektórych doniesień pod koniec lat 70. do dżungli, w której została znaleziona, uciekło kilka osad wietnamskich ukrywających się przed Czerwonymi Khmerów. Tam osiedlali się i rzadko wychodzili do ludzi.

Uważa się, że Rottom przybyła do tej osady i żyła wśród półdzikich ludzi przez 19 lat. Ra Ma Guo twierdzi, że wtedy w pobliżu chaty widział nie tylko dziewczynę, ale także dwóch facetów, którym udało się uciec. Prawdopodobnie byli to ci sami wieśniacy w dżungli.

Jak informował portal "Życie PL": NAJGORSZE DOPIERO PRZED NAMI? NIE JEST WYKLUCZONE, ŻE W NAJBLIŻSZYM CZASIE DOTRZE DO NAS TRZECIA FALA PANDEMII

Przypomnij sobie: CAŁA POLSKA KOCHAŁA SIĘ W „DOKTOR QUINN”! JAK WYGLĄDA DZIŚ JANE SEYMOUR? NIE SPOSÓB UWIERZYĆ, ŻE AKTORKA JEST W WIEKU WIELU BABĆ! TYLKO BRAĆ PRZYKŁAD

Portal "Życie PL" pisał również: KRZYSZTOF JACKOWSKI KOLEJNY RAZ OSTRZEGA POLAKÓW! WIZJA, KTÓRĄ PRZEDSTAWIŁ OSTATNIO NAPAWA NIEPOKOJEM. CO TAKIEGO ZOBACZYŁ JASNOWIDZ