Ta nietypowa historia wydarzyła się w Chinach, dokładnie w miejscowości Kunming. Wybierając się na spokojny spacer nigdy nie przypuszczamy, że może nas spotkać coś niebywałego, a jednak, warto mieć szeroko otwarte oczy!

Niesamowite przeżycie!

Kobieta wybrała się na spacer dookoła jeziora. Jednak nie wiedziała, że zwykła przechadzka dostarczy jej tylu emocji! Chinka nie wiedziała, co zrobić kiedy dostrzegła pod taflą jeziora nietypową rybę, która płynęła w jej kierunku. Jak wyznała kobieta, ryba ta miała ludzką twarz!

Mimo ogromnego strachu, kobieta postanowiła uwiecznić to nietypowe stworzenie. Jak się okazało, był to karp, którego nietypowe i niespotykane dotąd umaszczenie przypominało dosłownie ludzką twarz!

Stwór był łudząco podobny do człowieka!

Nagranie kobiety trafiło do sieci i szybko wzbudziło zainteresowanie internautów. Na grzbiecie karpia dokładnie widać dwie kropki, które do złudzenia przypominają ludzkie oczy. Dodatkowo pomiędzy oczami przebiega linia podobna do nosa oraz druga, która jest praktycznie identyczna jak ludzkie usta.

Okazuje się jednak, że to nie pierwsza taka historia. Ryby z podobnym umaszczeniem, przerażająco podobne do ludzkiej twarzy widywano już w innych miejscach Chin czy na Tajwanie. Nie da się jednak ukryć, że widząc takie stworzenie pierwszy raz można się wystraszyć!

A jaka byłaby Wasza reakcja podczas takiego spotkania? Czy taki widok jest dla Was przerażający czy może nadzwyczaj ciekawy?

Niesamowite stworzenie! / YouTube:  Wiadomości
Niesamowite stworzenie! / YouTube: Wiadomości

Jak informował portal "Życie PL": NIESAMOWITA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM Z REGIONÓW POLSKI. ROLNIK ZROBIŁ CO TYLKO MÓGŁ, ABY POMÓC RATOWNIKOM MEDYCZNYM DOTRZEĆ DO PACJENTA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: POWSTANIE FILM O ŻYCIU MARYLI RODOWICZ? POJAWIA SIĘ TYLKO JEDEN, DOŚĆ ISTOTNY PROBLEM. GWIAZDA NIE CHCE SŁYSZEĆ O USTĘPSTWACH

O tym mówi się w Polsce: DAWID PODSIADŁO MA NA SWOIM KONCIE PRAWDZIWY REKORD! JEGO SERNIK JEST PO PROSTU ROZCHWYTYWANY PRZEZ FANÓW