Doroty Wellman nikomu przedstawiać nie trzeba – dziennikarka przez lata kariery zawodowej zapracowała na swój wizerunek i wielką renomę. Przed laty pracowała m.in. w Radiu Solidarności, Telewizji Polskiej, a po przejściu do TVN od lat tworzy niezwykle udany i lubiany duet z Marcinem Prokopem w „Dzień Dobry TVN”.

Niedawno, podczas rozmowy z serwisem Dzień Dobry TVN przyznała, że wiele lat temu oszukała nauczycieli w trakcie egzaminu maturalnego! Rozmowa dotyczyła właśnie zbliżających się wielkimi krokami matur. Okazuje się, że dopuściła się sporego oszustwa podczas ustnego egzaminu z języka polskiego. Zrobiła to celowo, by dopiec zakochanej w epoce romantyzmu polonistce! Dlaczego?

Dorota Wellman oszukiwała na maturze z języka polskiego! Dopuściła się małego oszustwa, by utrzeć nosa nielubianej polonistce!

Jak powiedziała w wywiadzie Dorota Wellman, chciała udowodnić niespecjalnie lubianej przez siebie polonistce, że po okresie romantyzmu literatura polska posiadała wiele niesamowitych tekstów. Co zrobiła? Wymyśliła książkę, a wszyscy egzaminatorzy potwierdzili, że ją czytali! Przyszła dziennikarka stworzyła całą fabułę, bohaterów i ich dzieje. Przyznała, że jest dumna z fortelu do dziś!

Co ciekawe, oszustwo się opłaciło, gdyż profesor uznała powieść za wybitną i Wellman ostatecznie wyszła z egzaminu z piątką.

- Jestem trochę oszustem maturalnym, ale pani profesor uważała, że to jest naprawdę wybitna powieść – wyjawiła, cytowana przez Jastrząb Post.

Jak informował portal "Życie Polska": WZROST EMERYTUR I RENT W KOLEJNYCH MIESIĄCACH BĘDZIE GIGANTYCZNY! WIADOMO JUŻ, JAK WYSOKA STANIE SIĘ WALORYZACJA ŚWIADCZEŃ. EMERYCI MOGĄ SIĘ CIESZYĆ

Przypomnij sobie: WIELKIE ZMIANY W ŻYCIU KRZYSZTOFA RUTKOWSKIEGO I JEGO ŻONY. PARA W NAJNOWSZYM WYWIADZIE ZDRADZIŁA POTĘŻNĄ TAJEMNICĘ. UKRYWALI TO PRZEZ BLISKO 1,5 ROKU

Portal "Życie Polska" pisał również: ANTONI KRÓLIKOWSKI ZNÓW ZASKOCZYŁ SWOIM ZACHOWANIEM. AKTOR NAJWYRAŹNIEJ NIE MA ZAMIARU DŁUŻEJ SIĘ UKRYWAĆ. ZDJĘCIA PAPARAZZI WYJAWIŁY CAŁĄ PRAWDĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH FANÓW KINA I TELEWIZJI OBIEGŁY POLSKIE MEDIA. NIE MA WŚRÓD NAS ZNANEJ AKTORKI. ODESZŁA W ZAPOMNIENIU MAJĄC 92 LATA