Paweł Wawrzecki to uznany i szanowany przez polską publiczność aktor zarówno filmowy, jak i występujący na deskach teatru. Swoją karierę aktorską rozpoczął już w roku 1993 występując w kabarecie. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt zagranych ról w znanych produkcjach, jak np. “Kiler” czy “Kowalscy kontra Kowalscy”.

Mimo iż Paweł Wawrzecki zazwyczaj odgrywa role komediowe i to w taki sposób odbierany jest przez fanów, jego życie prywatne niestety nie przypomina komedii. Mężczyzna z pierwszą żoną Barbarą Winiarską doczekał się córki Anny, która zmaga się z porażeniem mózgowym.

Poruszające słowa Pawła Wawrzeckiego dotyczące jego córki

Jej mama, aktorka Barbara Winiarska odeszła w 2002 roku z powodu pęknięcia tętniaka mózgu. Aktor Paweł Wawrzecki musiał sam się zająć chorą córką.

Obecnie Paweł Wawrzecki czuje w sobie dumę, gdyż zdołał odnaleźć siłę w sobie do stworzenia chorej córce bezpiecznego, pełnego miłości domu. Zapewnił jej też wykształcenie i zadbał o jej potrzeby.

Paweł Wawrzecki nie sądził, że jeszcze kiedyś się zakocha. Aktor znalazł jednak szczęście u boku poznanej w Chicago Izabeli. Mężczyzna dwa lata temu przeprowadził się do swojej drugiej żony do Stanów Zjednoczonych.

Fani są zdumieni tym wyznaniem

Wciąż stale odwiedza jednak córkę, a ostatnio 40-latka przyjechała w odwiedziny do taty i jego nowej żony. Jak zdradził Paweł Wawrzecki, wizyta wypadła wspaniale.

Córka Pawła Wawrzeckiego była bardzo szczęśliwa i polubiła swoją macochę, wspólnie zwiedzały wspaniałe miejsca w USA. Pod koniec dziewczyna zatęskniła jednak za Polską i chciała wrócić do ojczyzny.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT

PORTAL INFORMACYJNY „ŻYCIEPL” PISAŁ RÓWNIEŻ O: FENOMENALNA PRZEMIANA DOMINIKI GROSICKIEJ. ŻONA SPORTOWCA WYGLĄDA WRĘCZ OLŚNIEWAJĄCO. WSZYSTKO TO ZA SPRAWĄ JEDNEJ MAŁEJ ZMIANY W WYGLĄDZIE

PORTAL “ŻYCIEPL” INFORMOWAŁ TAKŻE O: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU