Premier Mateusz Morawiecki w tej niezwykle ważnej sytuacji dla całej Europy postanowił wystosować do Polaków niezwykle ważny apel. List szefa rządu publikują wszystkie najważniejsze media w naszym kraju.

Premier w odezwie do narodu polskiego zaznaczył, ze nasz kraj jest w tej chwili całkowicie bezpieczny i nie ma powodów do obaw. Dlaczego? Nasze bezpieczeństwo ma zapewniać członkostwo w NATO, który jest najpotężniejszym na świecie sojuszem wojskowym. To również inwestycja w siłę naszej armii i posiadanie nowego sprzętu.

Premier Mateusz Morawiecki wyszedł z apelem do Polaków. Wystosował ważne słowa do wszystkich obywateli. Czy w dobie wojny na Ukrainie jesteśmy bezpieczni?

Premier Mateusz Morawiecki wyjaśnił, że Putin zaatakował naszych sąsiadów i „wydał wojnę całemu wolnemu światu”. Prezydent Rosji miał złamać całościowo prawo międzynarodowe i dzień inwazji zmieni naszą rzeczywistość.

Premier przekonuje, że celem Putina nie jest tylko Ukraina, ale i państwa nadbałtyckie, a potem Polska, jednak nasz kraj temu nie ulegnie, gdyż należymy do NATO.

- Razem z NATO i UE nałożymy sankcje, które zatrzymają jego machinę wojenną. Bronimy Ukrainy, bo to najlepsza obrona Polski i całej Europy. Ale strach nie może być naszym doradcą. Musimy zjednoczyć się jako wspólnota. Jedność to nasza siła – powiedział Mateusz Morawiecki.

Jak informował portal "Życie Polska": Z PRZEDSTAWICIELAMI ZNAKÓW ZODIAKU LEPIEJ SIĘ NIE WIĄZAĆ, GDY CHCEMY MIEĆ PEŁEN PORTFEL. CI MĘŻCZYŹNI OSKUBUJĄ KOBIETY DO ZERA. TO RECEPTA NA DŁUGI

Przypomnij sobie: MONIKA OLEJNIK ZASKOCZYŁA WIDZÓW „KROPKI NAD I”. GWIAZDA POJAWIŁA SIĘ W STUDIU W BARDZO NIESTANDARDOWEJ STYLIZACJI. NIEKTÓRYM BYŁO MOCNO DO ŚMIECHU

Portal "Życie Polska" pisał również: POWALAJĄCE SCENY W „DZIEŃ DOBRY TVN”. MIĘDZY PROWADZĄCYMI I GOŚĆMI DOSZŁO DO POWAŻNEJ POTYCZKI! MOCNO DOSTAŁO SIĘ FILIPOWIE CHAJZEROWI. CO SIĘ STAŁO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZNANE SĄ JUŻ SZCZEGÓŁY OSTATNIEJ DROGI WITOLDA PASZTA. PIOSENKARZ I LIDER GRUPY VOX ZNAJDZIE SPOKÓJ OBOK UKOCHANEJ ŻONY. WZRUSZAJĄCE WSPOMNIENIA PARY