Łukasz Szumowski został zakażony koronawirusem – informacja, którą w dniu dzisiejszym udostępnił portal Onet zszokowała Polaków. Do ostatniego miesiąca obywateli znali go jako ministra, który zmaga się z epidemią COVID-19. Teraz już widać, że choroba zagraża każdemu i nie wybiera, więc wszyscy mogą paść jej ofiarą! A w jakim stanie zdrowia dokładnie znajduje się sam zakażony Szumowski? „Super Express” skontaktował się z osobą z otoczenia byłego ministra.

pixabay.com


Szumowski osobiście dziś nie zamierzał się odpowiadać na żadne pytania na temat swojego zakażenia koronawirusem. „Super Express” skontaktował się jednak z osobą z bliskiego otoczenia polityka. Ujawniono, jak się czuje były minister zdrowia. - Łukasz czuje się dobrze, chorobę przechodził właściwie bezobjawowo. Izolacja kończy mu się jutro – powiedział przyjaciel Szumowskiego. W porządku też mają być też bliscy Szumowskiego, którzy także się zakazili.
Podobne wiadomości udostępnił ostatnio dziennikarz TVN24 Krzysztof Skórzyński. Co dotyczy wiadomości, że Szumowski nie zakaził się w trakcie wakacji w Hiszpanii, a w Polsce? - To prawda. Łukasz nie zakaził się podczas urlopu – powiedział jego przyjaciel. Portal Onet podaje, że po przylotu z urlopu były minister dwa razy przechodził badania na koronawirus. Właśnie sam Szumowski przekazał dziennikarzom RMF24, że sam nie wie, gdzie doszło do zakażenia.

Jak informował portal "Życie PL": Ile można dostać za książeczkę mieszkaniową? Może ocenić się ona niemałą kasą