Nie da się nie zauważyć, że od pewnego czasu inflacja galopuje w zawrotnym tempie i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja uległa poprawie. Jednak podwyżki cen nie są skutkiem tylko i wyłącznie rosnącej inflacji.

Sytuacja nie wygląda najlepiej!

Od długiego czasu Polacy zasypywani są informacjami o nieustających podwyżkach. Rosną ceny usług, jedzenia czy nawet wywozu śmieci. Wiele osób jest zbulwersowanych nieustającymi podwyżkami wydatków i brakiem perspektyw na wzrost płac!

Okazuje się jednak, że to nie koniec podwyżek, jakie czekają nas już niebawem. Jak wiadomo, zawsze z początkiem nowego roku rosną ceny wielu usług. Co zatem zdrożeje w 2022 roku?

Jak podaje portal Money, ostatnio gościem w programie Newsroom była Izabela Leszczyna z Platformy Obywatelskiej. Polityczka mocno skomentowała poczynania dotychczasowego rządu i konsekwencje, jakie przyniosą dla obywateli.

Polacy nie będą zadowoleni!

Warto tutaj zaznaczyć, że w tym roku giełdowe notowania energii elektrycznej wzrosły o aż 40%, nie da się ukryć, że to rekordowy skok. Niestety, taka sytuacja sprawi, że ceny prądu w przyszłym roku, szczególnie w przypadku gospodarstw domowych, znacznie wzrosną.

- Elektrownia w Ostrołęce kosztowała nas 2 mld zł i trzeba ją rozebrać, do tego elektrownia w Jaworznie gdzie włożono grube miliardy i ona nie działa. To pokazuje, że PiS stracił 6 lat na wątpliwe inwestycje – zaznaczyła polityk podczas rozmowy.

Nie jest to dobra informacja dla Polaków. Jak widać, już musimy przygotować się na ogromne podwyżki, co jeszcze zdrożeje w 2022 roku?

Jak informował portal "Życie Polska": JAK FAKTYCZNIE WYGLĄDAJĄ WARUNKI W DOMU ARTYSTÓW WETERANÓW SCEN POLSKICH? CZY ARTYŚCI MAJĄ POWODY DO NARZEKAŃ

Przypomnij sobie: TO JUŻ KONIEC PRZYGODY OLIWII BIENIUK W "TAŃCU Z GWIAZDAMI"? MŁODA GWIAZDA ODNIOSŁA SPORĄ PORAŻKĘ

Portal "Życie Polska" pisał również: WAŻNE INFORMACJE DLA WSZYSTKICH SENIORÓW W POLSCE! TRZEBA SIĘ MOCNO POSPIESZYĆ, ABY NIE STRACIĆ PIENIĘDZY. TYLKO KILKA DNI ZOSTAŁO NA ZŁOŻENIE WNIOSKU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KOBIETA WYDAŁA PONAD 150 TYSIĘCY ZŁOTYCH NA RÓŻNORODNE OPERACJE PLASTYCZNE. JEJ WYGLĄDA POWALA NA KOLANA. ZASKAKUJĄCA METAMORFOZA