To, z jakim zapałem wykonuje swoje utwory, budzi wrażenie. Roksana Węgiel zdążyła już zdobyć wielkie grono fanów, do którego ostatnio dołączyła także pewna znana osobowość.

Roksana Węgiel jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Aby dzielić się ze swoimi fanami nowymi przeżyciami i wspaniałymi momentami z życia, publikuje na swoim profilu na Instagramie wpisy wraz z fantastycznymi zdjęciami.

Grono fanów Roksany Węgiel wciąż się powiększa

Nie tak dawno młoda piosenkarka wystąpiła na koncercie w Świeciu, na którym spotkało ją coś nietypowego. Okazało się, że na tym samym wydarzeniu obecny był Sławomir, którego oczarował talent Roksany i który zdecydowała się dołączyć do grona wiernych fanów piosenkarki.

Po koncercie piosenkarz opublikował zdjęcie na swoim profilu na Instagramie, w opisie dodając:

Cześć tu Sławomir. Zdecydowanie najlepszy i najpotężniejszy głos młodego pokolenia w Ojczyźnie. @roxie_wegiel jestem twoim fanem po wczorajszym koncercie.

Ciekawe, czy sytuacja ta była zaskoczeniem dla młodej dziewczyny. Ze zdjęcia wynika, że jest w lekkim szoku.

Jak informował portal „Życie.pl”: Oszałamiający wygląd wnętrz. Andrzej Piaseczny kupił apartament w Warszawie

Przypomnij sobie: Edyta Zając zaskoczyła widzów „Tańców z gwiazdami”. Na parkiecie zjawiła się ze swoim bratem

Portal „Życie.pl” pisał również: Przykład miłości silniejszej niż choroba. Gdy tę scenę zobaczyła córka pary zalała się łzami i zrobiła zdjęcie, internauci wychwalają męża pod niebo