Wiceminister rozwoju, pracy i technologii Olga Semeniuk oznajmiła w Programie 3 Polskiego Radia, że powinniśmy spodziewać się kolejnego lockdownu, co przewidzieli już dawno minister zdrowia Adam Niedzielski, oraz jasnowidz z Człuchowa Krzysztof Jackowski.

To jest niewiarygodne! Jak minister zdrowia zdołał przewidzieć czwartą falę zachorowań? Czy jest konkurencją dla Krzysztofa Jackowskiego?

Jak stwierdziła, wszystko uzależnione jest od roznącej liczby zakażeń, którą także media ogłaszają każdego dnia - Jeśli liczby zakażeń będą wysokie, to nie będzie innego wyboru - stwierdziła wiceminister powielając powtarzaną przez rząd jak mantrę regułkę. Wszystko wskazuje na to, że obiecane przez rządzących 100 procentowe zabezpieczenie przed zakażeniem za pomocą testowanych wciąż środków nazywanych szczepionkami, okazało się nie być tak skuteczne, jak zapowiadano na początku podczas pierwszych chwil kampanii reklamowej.

YouTube/Kancelaria Premiera

Celebryci wychodzą ze skóry, aby wywiązać się z umowy z rządem i wciąż pod szyldem hasła "Ostatnia prosta" nawołują do skorzystania z przyjęcia terapii genowej. Jak się okazuje, nie jest to "Ostatnia prosta", a jedynie kontynuacja, gdyż zapowiedziano już konieczność przyjęcia kolejnych dawek środka komercyjnie nazywanego szczepionką.

Wczorajszy raport resortu zdrowia zawiera dane mówiące o tym, że w naszym kraju zmarło siedemnaście osób, u których stwierdzono Covid-19, a także u siedemdziesięciu sześciu osób stwierdzono pozytywny wynik testu PCR. Te liczby są mniejsze, niż podawane wcześniej, jednak nie możemy liczyć na to, że rząd ogłosi zakończenie pandemii, który przygotował już plan na różne warianty rozwoju pandemii, oraz przewidział czwartą już, jesienną falę zachorowań.

Niestety, to co się obecnie dzieje, zbiega się według "wRelu24" z klęską lekkoatletyki na Olimpiadzie, gdyż następują dziwne i tajemnicze rezygnacje najlepszych lekkoatletów z udziału w Igrzyskach Olimpijskich. Wygląda na to, że czwarta fala i kolejny lockdown zbiegną się z potworną nudą w telewizji wśród fanów sportu.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Księżna Diana w niespodziewany sposób zażartowała z Oprah Winfrey. Co zrobiła "Królowa Ludzkich Serc"? Dziennikarka nigdy tego nie zapomni

Zerknij: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor zostali wyproszeni z samolotu. To nieprawdopodobne, co było tego powodem