Aleksandra Kwaśniewska nie lubi zwracać zbyt wiele uwagi mediów i udzielać wywiadów. Córka byłego prezydenta Polski z reguły nie pojawia się na czerwonych dywanach, ale dynamicznie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwują około 160 tysięcy internautów, chwali się fotografiami i podpisuje je wpisem z humorem. Tak właśnie było też w związku z ósmą rocznicą ślubu.

Osiem lat z pobrania ślubu Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha
Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska oficjalnie się pobrali po trzech latach związku, we wrześniu 2012 roku, w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Przyszła małżonka ubrała się w kreację od projektantki Sabiny Pilewicz, a goście świętowali wesele w jednym z hoteli pod Warszawą. Z tego samego dnia, głośno omówionego przez media, minęło już osiem lat. To stało tematem opublikowania przez Aleksandrę w mediach społecznościowych serią pocieszających fotografii zrobionych w budce fotograficznej. Na zdjęciach pozuje wspólnie z Kubą, nie brakuje wesołych min i uśmiechów dodanych filtrem:

"Z okazji ósmej rocznicy ślubu, życzę sobie oraz Kubie, abyśmy zawsze byli dla siebie tak niezaprzeczalnie atrakcyjni jak w japońskiej budce fotograficznej" - podpisała Kwaśniewska.
Pod publikacją napłynęła fala komentarzy, a większość fanów cieszyli się zdjęciami. Część osób życzyli, aby małżonkowie nie musieli więcej odpowiadać na niestosowne pytania internautów, którzy bezpardonowo dopytują Olę o kwestie związane z planami powiększenia rodziny:

"Dużo dużo miłości, siły i zdrówka oraz jak najmniej głupich pytań od ludzi, co myślą, że są najmądrzejsi."
"Niech Wam zawsze będzie dobrze razem!"
"Śmiechowe te fotki. Najlepszego"
"Kochajcie się i żyjcie po swojemu."