Od niedawna Kinga Duda jest pierwszym tematem wśród polskich mediów. Tak się okazało dzięki nowych wziętych obowiązków przez nią. Do ostatnich chwili skrywana w sekrecie jednak się ujawniła. Czy nowe postanowienie o jej karierze zapowiada najlepszą drogę w przyszłość? W stosunku tego zabrała głos słynna wróżka, która przepowiedziała przyszłość córce Andrzeja Dudy.

Kinga Duda, córka prezydenta, jest młodą prawniczką, która posiada nie małe doświadczenie w swoim kierunku. Ostatnio, tuż przed końcem wyborów prezydenckich przyjechała do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie odbywała staż prawniczy. Niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, że obecnie wzięła na siebie nowe obowiązki tuż obok prezydenta.

Źródło: Reporter Autor: Tomasz Jastrzębowski

Szczegóły przewidziana przyszłości Kingi Dudy przez słynną wróżkę?
Kinga Duda zajęła miejsce pracy w roli doradcy prezydenta i będzie prowadzić działania w międzynarodowym arbitrażu handlowym oraz inwestycyjnym, a również prawie prywatnym międzynarodowym. Taka nieoczekiwana informacja stała się powodem natychmiastowej dynamiki w sieci w stosunku tego, ile będzie wynosić wynagrodzenie córki prezydenta związaną z nowymi obowiązkami prowadzone obok jej ojca.

Dyskusyjna decyzja obiegła falą przeróżnych komentarzy w mediach jednocześnie artystami, jak i politykami. W końcu wypowiedziała się wróżka Cesaria, która postanowiła przepowiedzieć Kindze Dudzie, na co ma się spodziewać w przyszłości. Przepowiednię podano przez portal Super Express. Z pierwszych słów można się dowiedzieć, że Kinga ma idealnie pasować w pełnieniu nowych funkcji.

- Znaczna część Polaków będzie chciała, aby kandydowała w kolejnych wyborach na prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Niestety sama może nie odczuwać potrzeby zajmowania urzędu prezydenta RP, a chcieć być bliżej ludzi - przewiduje wróżka Cesaria.

Czy przepowiednia zostanie rzeczywistością? Żeby znaleźć odpowiedź na to pytanie trzeba będzie tylko niewiele czasu. Były prezydent Aleksander Kwaśniewski spodziewa się na to, że młoda prawniczka obok swojego ojca Andrzeja Dudy spowoduje nowe nadzieje na nieco zmiany prezydenckich poglądów. Być może będzie miało to wpływ na niektóre decyzje w przyszłości i nada im nieco świeżości.