Magda Gessler jest gwiazdą popularnego show "Kuchenne rewolucje". Ponad 10 lat celebrytka jeździ po całej Polsce, by służyć wsparciem prezesom restauracji w zwiększeniu jakości ich lokali.
Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd w polskim show-biznesie. Show "Kuchenne rewolucje" pokazał jej dynamiczny charakter, niesamowitą szczerość i humor gwiazdy, co spowodowało, że wszystkie odcinki programu są polubione przez widzów. Ciężko się wierzy, że nie wiele nie starczyło, aby w roli restauratorki okazała się inna prowadząca.
Magda Gessler mogła okazać się poza "Kuchennymi rewolucjami"

instagram.com/magdagessler_official


Magda Gessler i razem z ekipą znanego show TVN sprawiły, że mnóstwo posiadaczy lokali gastronomicznych mogą mieć wyższe wyniki finansowe i ciekawością klientów. Restauratorka robi wszystko, co jest potrzebne dla zwiększeniu jakości lokali gastronomicznych. Dzięki programu obywatele częściej nie zadają się pytaniem, do jakiej knajpy pójść i zdają sobie sprawę z jakości dań, które zamawiają. Magda Gessler, jest zdania, że wywarła duży wpływ na społeczeństwo. Pomimo tego że w "Kuchennych Rewolucjach" często bywają dramatyczne sytuacje, show staje się jeszcze bardziej przyciągającym.
- Dzięki "Kuchennym rewolucjom" zrobiliśmy jakiś krok milowy jako społeczeństwo. Zwiększyła się nie tylko świadomość kulinarna, ale też odpowiedzialność i uczciwość wobec klienta. Klient stał się bardziej wymagający. To dobry kierunek, bo powinniśmy mieć wiedzę i oczekiwania. Moja świadomość też się bardzo zmieniła - powiedziała Magda Gessler w wywiadzie z portalem Onet.
Jeden dziennikarz ujawnił, że nie wiele brakowało, aby na miejscu prowadzącej okazała się całkiem inna osoba. Celebrytka zaledwie wygrała casting ze znanym polskim restauratorem. W pytaniu o nazwisko tego restauratora, uśmiechnęła się tajemniczo i poradziła, by redaktor zastanowił się, jacy mężczyźni święcą obecnie tryumfy w świecie gastronomicznym.

Tego nikt się chyba nie dowie. Dlatego że to byłoby nie fair. Ale proszę się domyślać, kto ma restauracje z aktorów… - mówiła.

Przypomnij sobie: Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcia w stroju kąpielowym. Internauci są oczarowani jej sylwetką