Faustyna, była dziewczyna Daniela Martyniuka, została jedną z osób, które się wypowiedzieli na temat jego zachowania. Tygodniku Na żywo udało się poprosić ją na rozmowę, więc postanowiła na nie długie, jednak dosadne słowa.

Daniel Martyniuk z powodu swoich publikacji w mediach społecznościowych, w których śmiało kontrowersyjnie się wypowiada, wziął na siebie rolę bohatera przez prasę. Dotycząc jego zachowania zabrali głos m.in. Rafał Collins i Kuba Wojewódzki. Król TVN-u zamieścił go w swojej rubryce w Polityce:

Najgorętsze nazwisko ostatnich miesięcy, czyli Daniel Martyniuk, ujawnił publicznie, że żona oczekuje od niego alimentów w wysokości 3 tys. zł, ale on nie zapłaci. Gdyby syn słuchał piosenek ojca, to na bank by zapłacił. A gdyby je sobie wziął głęboko do serca, to by się nie urodził – podkreślał Wojewódzki w najnowszej „Polityce”.

Daniel Martyniuk

Faustyna odpowiedziała mediom w stosunku zachowania Daniela Martyniuka
W mediach udostępniono było pomimo sprawy alimentów, które Daniel miałby wypłacać Ewelinie, również o jego zachowaniu do eks partnerki Faustyny. Martyniuk młodszy po raz kolejny opublikował w swoich mediach społecznościowych post, tym razem zwracając się do swojej eks dziewczyny. Osiągnął tym jakikolwiek ramy żenady:

"Ten l*******g włamał mi się na telefon i skasował filmik. Ciekaw jestem, kto ją opłacił. Dziewczyna aspiruje na panią prokurator. Wcześniej wystawiła mnie do zdjęć."

Faustyna, poproszona o odpowiedź przez tygodnik Na żywo, w stosunku wszystkiego komentować się nie zamierza. Jedynie postanowiła na nie długie, jednak bardzo dosadne słowa:

"Nie będę tego komentować."

Chociaż była partnerka Daniela nie chce komentować tą sytuacje, Martyniuk raczej zrozumiał, że zrobił pomyłkę. Na swojej stronie w Instagramie udostępnił przeprosiny, które nadał do Faustyny i jej rodziców:

Najmocniej przepraszam Faustynę oraz lekarzy Marlenę i Łukasza za dokuczliwe słowa wypowiedziane w sposób publiczny — pisze Martyniuk.

Nie wiadomo jednak, czy mu wybaczą.

Przypomnij sobie: Lekarz wyjaśnił na czym polega skomplikowany problem służby zdrowia. Wypowiedział się o tym, z jaką trudnością walczą medycy

Jak informował portal "Życie PL": Gdańsk: nie będzie wody w kilku lokalizacjach dzisiaj i jutro. Wodociągi prowadzą prace na sieci