Przepowiednie na temat końca świata cały czas pojawiają się w mediach. Wielu proroków zapowiadało już Apokalipsę. Teraz problem jest poważniejszy. Słynny teolog, F. Kenton Beshore, zdradził, że koniec świata przypada na przyszły rok. Co wskazuje na to, że wkrótce nadejdzie biblijny koniec? Stało się wiadomo, że wskazówek tych jest wiele, jedną z których jest pandemia koronawirusa.

Biblijny koniec świata może się odbyć w nadchodzącym roku? Ta przepowiednia dziwi, ponieważ to co się dzieje teraz, jest jej świadczeniem.

pixabay.com

F. Kenton Beshore przepowiedział Apokalipsę przez Pismo Święte

F. Kenton Beshore był założycielem i prezesem World Bible Society. Od 17 lat głosił kazania i prowadził audycję radiową.
Był autorem książek, w których teolog tłumaczył siedem proroctw według Biblii. W oparciu na Pismo Święte przewidział, co oczekuje nas w przyszłości.

Według Beshore'a w 2021 roku nadejdzie koniec światu. Antyradio.pl podaje, że świadczyć o tym mogą: tajemnicze dźwięki, kolei ogromnych katastrof, anomalie dotyczące Słońca, Księżyca i gwiazd, a również zaskakujące sygnały z kosmosu, które co jakąś chwile się pojawiają. Zaginą ludzie, a w 2028 roku na Ziemię ponownie zejdzie Chrystus.

pixabay.com

F. Kenton Beshore jest pewny, że apokaliptyczne manifestacje rozpoczną się na dobre w roku 2018 serią dziwnych zjawisk oraz katastrof. Idealnie pasuje do tego zaćmienie Księżyca z lipca 2018 roku, któremu towarzyszył tzw. krwawy księżyc i które było najdłuższym tego typu zjawiskiem w tym stuleciu, a także siejące spustoszenie tajfun Jebi i huragan Florence - informuję Antyradio.

Wiadomo, że obecnie ogromną katastrofą tego stulecia jest pandemia koronawirusu, która według wielu specjalistów ponownie ma się pojawić z nową falą zachorowań tą jesienią. Dotyczą tego również suszę i pożary, które bywały już niemal na całym świecie. Zgodnie ze zwolenników teorii Beshore'a to wymienione jest jedynie początkiem problemów, które jeszcze się spotkamy w przyszłości.

Przypomnij sobie: Kuba Wojewódzki jednoznacznie określił Martyniuka. Szczegóły rozwodu Martyniuków

Jak informował portal "Życie PL": Nie milkną głosy na temat braku zasadności pobierania opłat za abonament RTV. Okazuje się jednak, że już wkrótce zapłacimy jeszcze więcej

Portal "Życie PL" pisał również: Ważna informacja dla mieszkańców Warszawy. W stolicy ponownie odbędą się demonstracje. Będą utrudnienia w ruchu