Cudzoziemskie media obiegła wiadomość, że Meghan Markle jednocześnie z księżną Kate oczekują popełnienia w rodzinie królewskiej. Według informacji podanej w tabloidzie "InTouch", obie czekają dziecka płci żeńskiej, z tego powodu postała skomplikowana sytuacja - obie chcą nazwać dziewczynek jednym imieniem.


Meghan Markle i księżna Kate za niedługo po raz kolejny popełnią rodzinę królewską pociechami. Magazyn "InTouch" ujawnił, że damy nie mogą się doczekać dnia narodzenia dzieci, ale nawet teraz można sądzić, że nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Pomimo tego, że niedawno braci książe Harrym a książe Williamem się porozumieli, pojawiła się informacja, że przez ciąże małżonek, szczególnie wybór imienia dla dziewczyn mogą stać się powodem poróżnienia rodziny.
Meghan Markle i księżna Kate są w ciąży?
Magazyn "InTouch" ujawnił, że to Meghan zdecydowała pierwszą poinformować Kate radosną wiadomością o ciąży. Księżna Kate, wraz z Meghan Markle wiedzą, na ile ogromne zamieszanie wywołałyby wiadomości o podwójnej ciąży, gdyby przedostała się do mediów. Z powodu tego są ostrożne w ujawnieniu radosnych informacji i najpierw zgodziły się o tym między sobą. Niestety, "InTouch" twierdzi, że o wiadomości dowiedzieli się tak że koleżanki obu kobiet, a tutaj już nie tak daleko do udostępnienia informacji na cały świat.

Tabloid podaje, że Meghan zadzwoniła do szwagierki i poinformowała o kolejnym potomku, którego za niedługo urodzi. Gdy się dowiedziała, że Kate również jest w ciąży - i obie będą dziewczynki - wzruszyła się. Panie sporo rozmawiały o planach na temat pociech. Natychmiast stało się wiadomo, że jest coś, co może spowodować niepokojenie, które towarzyszyło dyskusji. Przyczyną ma być wybrane przez pań jednego imienia dla dziewczynki.
Księżna Kate i Meghan Markle zmagają się o imię dla dziecka
"InTouch" ujawniło, że chodzi dokładnie o imię "Diana", które spowodowało nową walkę między księżniczkami. Obie chciałyby oddać hołd zmarłej matce mężów, dlatego sytuacja jest skomplikowaną. Kto zwycięży w tej dyskusji?

Księżna Kate i Meghan Markle w ciąży/ InTouch

Meghan ma większe szanse z powodu tego, że to będzie jej pierwsza dziewczynka. Księżna Kate ma już córeczkę - księżniczkę Charlotte, co właśnie wskazuję, że przegapiła swoją szansę, by uhonorować Dianę w taki sposób.

Księżna Diana i synowie: książę Harry i książę William

Do tego momentu nikt nie odniósł się do plotek dotyczących nie tylko podwójnej ciąży w rodzinie królewskiej, ale również problemu z wyborem imienia. Jedno jest pewnie - wspomniany, zagraniczny magazyn co jakiś czas donosi o kolejnych ciążach pań. Jak widać - nie do końca rzetelnie.

Jak informował portal "Życie PL": IMGW wydało ostrzeżenia. Pogoda może być niebezpieczna. Czego należy się spodziewać

Przypomnij sobie: Brawurowa akcja policyjna w jednym z polskich kościołów. Funkcjonariusze weszli do świątyni podczas mszy. Co się wydarzyło

Portal "Życie PL" pisał również: Jakie są sposoby na okradzenie Cię z gotówki? Niektóre mogą mocno zaskoczyć. Złodzieje nieustannie prześcigają się w pomysłach