Media obiegła bardzo smutna wiadomość. Jak podaje portal "Pikio", zmarł jeden z popularnych uczestników programu "Sanatorium miłości" - pan Władysław Szustorowski. Mężczyzna miał 73 lata i odszedł 9 kwietnia. O jego śmierci poinformowała stacja TVP oraz produceni programu prowadzonego przez Martę Manowską.

Drodzy Widzowie, jesteśmy bardzo poruszeni wiadomością, która właśnie do nas dotarła. W dniu 9 kwietnia odszedł od nas Władysław Szustorowski, uczestnik trzeciej edycji Sanatorium Miłości. Był bliski naszym sercom, dał się poznać jako człowiek niezwykłej kultury, dobry kolega i niezastąpiony kompan. Władysławie, dziękujemy, że byłeś z nami i wierzymy, że żeglujesz po bezpiecznych wodach… Rodzinie Władysława składamy szczere wyrazy współczucia. Produkcja

Uczestnika we wzruszających słowach pożegnała również sama Marta Manowska, która z panem Władysławem złapała świetny kontakt.

[quote author="Marta Manowska"]Trudno znaleźć słowa. Głos się łamie, wciąż słyszy się Twój, tak piękny... Wiele dni czekaliśmy na dobre informacje. Nie przyszły... Chcę Ci bardzo podziękować. Za każdą chwilę, którą mi dałeś. [...] Polubiliśmy się od pierwszego słowa. Zrozumieliśmy od drugiego. Zżyliśmy od kolejnych. Zawsze czekałeś na mnie po porannej rozmowie w pijalni. Rozmawialiśmy dalej, a Ty z parasolem, prawdziwy dżentelman, odprowadzałeś mnie aż do drzwi. Pamiętam naszą pierwszą rozmowę na pontonach - o żaglach - Twojej wielkiej miłości. Nikt z nas nie zapomni Twojego meldunku złożonego ukochanej żonie z wychowania córki Mileny.

Pogrążonej w żałobie rodzinie składamy najszczersze kondolencje.

To również może Cię zainteresować: To Już Pewne. Niedługo Zobaczymy Banknot Z Wizerunkiem Lecha Kaczyńskiego. Jak To Możliwe

Zobacz także: Lara Gessler Opowiada O Skutkach Zakażenia. Razem Z Mężem Wciąż Dochodzą Do Siebie