Była żona Macieja Kurzajewskiego zszokowała wszystkich niesamowicie szczerym wyznaniem, dotyczącym jej już byłego – jak się okazuje na bazie doniesień medialnych – związku z Rafałem Krauze. Gwiazda powiedziała wprost, że była zdradzana i oszukiwana! Kto by się tego mógł spodziewać!

Paulina Smaszcz jakiś czas temu związała się Rafałem Krauze, który – jak donosi „Fakt” – był wiele lat temu przez długi czas partnerem aktorki Olgi Bończyk. Wszyscy myśleli, że była żona Macieja Kurzajewskiego odnalazła szczęście u boku nowego mężczyzny, jednak okazuje się, że to tylko mrzonki. Jak sama wyznała w najnowszym poście rozstała się z partnerem w dramatycznych okolicznościach. Wyznała, że była zdradzana i oszukiwana!

Paulia Smaszcz szczerze o kulisach swojego związku z Rafałem Krauze. To, co powiedziała wywołało szok!

Z początkiem tego roku Paulina Smaszcz rozwiodła się po 23 latach małżeństwa z Maciejem Kurzajewskim jednak wiele wskazuje na to, ze byłych małżonków łączą ciepłe, przyjacielskie relacje. Niedawno wybrali się nawet na wspólny urlop.

Jednak chcąc odbudować swoje życie uczuciowe po rozwodzie Paulina Smaszcz kompletnie nieświadomie weszła w relację, która wyjątkowo mocno ją skrzywdziła. Gwiazda wyznała, że Rafał Krauze, z którym była widywana w ostatnim zassie miał ją oszukiwać i zdradzać!

Powiedziała o tym zupełnie wprost!

– Kiedy facet powyrywa ci wszystkie kolorowe pióra, to nie rozpaczaj i nie rozkminiaj, bo i tak nie przekonasz obsr*ńca do rajskiego ptaka. Szukaj mężczyzny wśród równych sobie, to pióra odrosną jeszcze piękniejsze – napisała mocno dosadnie Paulina Smaszcz na Instagramie.

Dodatkowo wyznała wprost, że „posprzątała pokój z jego kłamstw, oszustw, zdrad i tandetnych słów”.

Fani Pauliny Smaszcz pocieszają ją w komentarzach, przekonując, że mężczyzna nie był jej wart, a ona sama znajdzie szczęście.

fot. Instagram @paulina.smaszcz

Jak informował portal "Wiesz": KINGA RUSIN BĘDZIE MIAŁA WŁASNY PROGRAM! REZYGNACJA Z PROWADZENIA „DZIEŃ DOBRY TVN” MIAŁA OTWORZYĆ JEJ NOWĄ DROGĘ ZAWODOWĄ

Przypomnij sobie: CÓRKA BYŁEGO PREZYDENTA OPUBLIKOWAŁA ZDJĘCIE NOWEGO CZŁONKA RODZINY. ŻYCZENIA ALEKSANDRY KWAŚNIEWSKIEJ DO KUBY BADACHA

Portal "Wiesz" pisał również: MARTYNA WOJCIECHOWSKA POTWIERDZA SENSACYJNE DONIESIENIA! POZOSTAJE TYLKO POGRATULOWAĆ, PIĘKNY CZAS DLA PODRÓŻNICZKI