Oszukana została się przez jej zdjęcia, ktych na zrzucenie wagi. Aktorka nie została się obojęta do tej sprawy i znałazła oszustów. Opublikowała zdjęcie, na którym wykorzystano jej wizerunek. Zaskakująca reklama wynika na niektórych stronach w mediach społecznościowych.


Aktorka całkiem akceptuje swoje ciało. Jest kobietą, która świadomą swoich atutów i chętnie podkreśla je przez ubrania. Przez ostatnie lata miała wiele zmian fizycznych i udało jej się zrzucić wagę. Póżniej wróciły do niej dodatkowe kilogramy. To nie przeszkadza celebrytce czuć się szczęśliwą. We wszystkim pomaga jej uwielbiony mąż. Aktorka angażuje się w akcje społeczne i pomaga innym kobietom. Z powodu udziału w jednej z akcji pokazała się nago! Szkoda że oszuści wykorzystali jej wizerunek do zabronionych działań. Dominika Gwit poinformowała wszystkich o tym na swoim profilu na Instagramie. Opublikowała zdjęcie reklamowe, na której wykorzystano jej wizerunek od lat schudzenia oraz zdjęcie w czasach dzisiejszych. Gwiazda miała wspirać w sprzedaży przez reklamę środków na zrzucenie wagi. Oczywiście, Dominik Gwit na to się w żadnym razie si nie zgadzała.

Aktorka ostrzegła wszystkich: - UWAGA NA OSZUSTÓW!!!! NIE MA ŻADNYCH PROSZKÓW NA ODCHUDZANIE!!! TO OSZUSTWO I BEZPRAWNE WYKORZYSTANIE WIZERUNKU !!!

Jak informował portal "Życie PL": Astrolog nazwał, kto zostanie głównym przegranym we wrześniu według znaku zodiaku

Przypomnij sobie: Najstarszy papież za cały czas. 93 lata życia Benedykta XVI

Portal "Wiesz" pisał również: "Czas mija, smutek rośnie". Rozprawa rozwodowa Martyniuka młodszego