Oliwia Bieniuk została aktorką w filmie. Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka uczestniczyła w krótkometrażowym filmie Daniela Rusina, słynny w mediach społecznościowych jako Reżyser Życia.

W nagraniu uczestniczyli również znani polscy aktorzy, m.in. Andrzej Grabowski i Piotr Cyrwus. Czy osiągnęła Oliwia sukcesu w nowej sprawie? Pojawił się w sieci zwiastun filmu z jej udziałem.

Oliwia Bieniuk nie ma jeszcze 18. lat, ale już kilka lat potężnie uczestniczy w mediach. Za sobą ma wiele medialnych projektów, które do tej pory były ciasno związane z jej znanymi rodzicami. óstatnio Oliwia osobiście prężnie działa na swoje imię i osiąga kolejne poziomy show-biznesie Polski.

Oliwia Bieniuk nabiera popularności

Oliwia Bieniuk w zeszłym roku udostępniła informacje na swoim profilu na Instagramie, że ma zamiar pójść w ślady swojej słynnej mamy i realizować kariere aktorki. Zdradziła jednocześnie, że na razie uczy się IX Liceum Ogólnokształcącym w Gdyni i wybrała profil teatralno-filmowy.

Córka znanej aktorki i słynnego piłkarza ma już za sobą nawet aktorski debiut. Jako 16-latka uczestniczyła w amatorskim, krótkometrażowym filmie, który nagrała w zespole z kolegami i koleżankami z liceum. Uczniowie jej placówki uczestniczyli w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF. W filmie „Glimmer” wstrząsnęli temat handlu ludźmi.

Niedawno Oliwia Bieniuk udostępniła fanom swój kolejny sukces. Stało się wiadomo, że została ambasadorką jednej znanej marki produkującej damskie torebki. Pokazała fotografii z sesji zdjęciowej, która odbyła się na plaży. Przy okazji zdradziła, że jej rolą nie będzie tylko reklama, bowiem nastolatka będzie miała swoją własną kolekcję designerskich torebek.

W mediach społecznościowych opublikowano zwiastun filmu z Oliwią Bieniuk

Oliwia Bieniuk jednocześnie do kariery modelną rozwija się też jako aktorka. Najnowszy projekt, w jakim uczestniczyła, to krótkometrażowy film w reżyserii Daniela Rusina, youtubera z kanału "Reżyser życia". Córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka pracę na planie opublikowała kilka dni wcześniej na swoim profilu na Instagramie. W tym momencie można było się dowiedzieć, że pomimo niej w filmie będą słynne influencerki nowego pokolenia, ale również uznanych polskich aktorów m.in. Andrzeja Grabowskiego, Piotra Cyrwusa, Annę Dereszowską, Wiktorię Gąsiewską czy Julię Wróblewską.

Cały film będzie udostępniony w serwisie YouTube lada chwila, ale w tej chwili można obejrzeć w sieci jego zwiastun.

"Oprócz bycia reżyserem kocham też być operatorem. Każdy kadr jest dla mnie jak obraz. Wiecie, że najnowszy film kręciliśmy 2 dni i powstało ponad 111 ujęć? Marzy mi się produkcja, żeby na spokojnie filmować parę dni bez pośpiechu. Kiedyś się uda" – napisał na Instagramie reżyser filmu, Daniel Rusin.

Jak informował portal "Życie PL": Twarz rewolucyjnego ruchu czy współpracownik SB? Lech Wałęsa ze względu Dariusza Piontkowskiego

Przypomnij sobie: Tysięcy dzieci mogli okazać się w poważnym niebezpieczeństwie. Co się stało 1. września w szkołach

Portal "Wiesz" pisał również: Konsumenci muszą mieć się na baczności, chorobotwórcze bakterie w znanym produkcie. GIS wyszedł z apelem, producent wycofuje partie