Zmarł Krzysztof Rogala, znany polski reżyser pracujący nad słynnymi produkcjami, m.in. "M jak miłość", "Barwy szczęścia" i "Na dobre i na złe". Współpracowniki i towarzyszy pożegnali go bardzo rozczulająco.

Odszedł reżyser Krzysztof Rogala


Krzysztof Rogala, reżyser produkujący mnóstwo sławnych ekranizacji zmarł. On był twórcą najbardziej uwielbianych polskich ekranizacji. Obywateli Polski go szanowali za „M jak miłość” lub „Barwy szczęścia” oraz „Na dobre i na złe”. Pomimo tego działał przy mnóstwie szanowanych kin, m.in. „Kingsajz”, „Killer-ów 2-óch”, „Nigdy w życiu!” czy „Dlaczego nie!”. Brał udział w nagraniach i po odwrotną stronę kamery. W ekranizacji „Na dobre i na złe” grał rolę echokardiografisty.

Śmierć Krzysztofa Rogala nastąpiła wczoraj, 29 października 2020 roku w stolicy Polski. Powodem śmierci twórcy nadal nie jest wiadoma.

Ekipa produkujących seriali żegnają Krzysztofa Rogalę


Krzysztof Rogala został pożegnany na Instagramie przez kreatorów znanych produkcji Telewizji Polskiej, za którymi wcześniej właśnie działał. Pod rozczulającym pożegnaniem podpisali się jego towarzysze i współpracowniki z „Barw szczęścia”, „M jak miłość” oraz „Na dobre i na złe”.

Odszedł dzisiaj nasz wspaniały Przyjaciel i Reżyser – Krzysztof Rogala. Człowiek o wielkiej empatii, wrażliwości, zdolnościach i pracowitości. Pogrążeni w smutku składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie. Krzysiu, pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze!

Jak informował portal "Życie": Oni nie zdradzą. Cztery najwierniejsze znaki zodiaku

Portal "Życie" pisał również: Odeszła polska utalentowana gwiazda. W jej hold mąż opublikował szczere nagranie