Każdego dnia możemy nie wiedzieć, od ile czasu Polscy czołowi skoczkowie narciarscy zmagają się na najważniejszych zawodach. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, czy Piotr Żyła zajmują podstawę kadry polskiej od wielu lat. Świadczą o tym sekretne fotografie zawodników z niektórego wyjątkowego wydarzenia sprzed kilku lat.

Fot. Adam Nocoń / Super Express

Za każdym razem większymi krokami nadchodzi następny sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich. Ponownie sportowcami, którzy mogą namieszać w typizacja głównej tych zawodów, lub zmagać się o najlepsze trofea są Kubacki, Stoch i Żyła. Trzej przedstawiciele naszego kraju od lat stanowią generalnych skoków narciarskich i można nie zapamiętać, ile czasu darują nam pocieszenie.

Fot. Adam Nocoń / Super Express

Jednym z najlepszych wydarzeń historycznych i wspomnień są sprawa fotografii. Mnóstwo uwielbieńców mogło zapomnieć, że w 2007 roku Polscy główni zawodnicy dostali od Renault auto dla kadry i Polskiego Związku Narciarskiego.

Fot. Adam Nocoń / Super Express

Widząc te zdjęcia aż trudno uwierzyć, że od startowych sukcesów Stocha, czy Żyły przeszło już ponad dziesięć lat.

Jak informował portal "Życie": Armia od jutra wyrusza na ulicy miast. Aktualne wprowadzenie, którego Polacy się nie spodziewali