Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska to jedna z ulubionych aktorek Polaków. Dzięki „M jak Miłość” udało się jej wybić i pokazać z jak najlepszej strony, a dziś występuje w topowych produkcjach – ostatnio wcieliła się m.in. w żonę Edwarda Gierka w najnowszym filmie o PRL-owskim dygnitarzu.

Małgorzata Kożuchowska może się cieszyć nie tylko zainteresowaniem środowiska i mediów, ale również zachwytem swoich fanów. To właśnie dla nich postanowiła przygotować sentymentalną niespodziankę i podzieliła się na Instagramie niepublikowanymi zdjęciami ze ślubu, który miał miejsce 12 lat temu! Aktorka wyglądała podczas ceremonii zjawiskowo!

Małgorzata Kożuchowska pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu! Wygląda niesamowicie

Małgorzata Kożuchowska może na Instagramie liczyć na ogromne zainteresowanie fanów i obserwatorów, których ma już ponad milion! Właśnie dlatego postanowiła zrobić swoim fanom niespodziankę i właśnie poprzez media społecznościowe podzieliła się niesamowitymi zdjęciami z ceremonii ślubnej, która miała miejsce 12 lat temu.

Aktorka jest do dziś szczęśliwą żoną dziennikarza Bartłomieja Wróblewskiego, a od 6 lat para ma syna Jasia. Małżonkowie powiedzieli sobie TAK w kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Małgorzata Kożuchowska postanowiła podzielić się niepublikowanymi do tej pory fotografiami z ceremonii. Dołączyła do tego specjalny opis.

– Dwanaście lat temu wyszłam za mąż za Bartka! Mój mąż Bartek to moja miłość, moje wsparcie, moja busola i mój port! Dziękuję, że jesteś ze mną! Zawsze! – napisała Małgorzata Kożuchowska, cytowana przez Jastrząb Post.

Sukienka Małgorzaty Kożuchowskiej to projekt Gosi Baczyńskiej. Widać w niej ścisłą współpracę z aktorką, uznawaną za ikonę stylu.

– Nic się Pani nie zmieniła.
– Gratuluję. Miała Pani taką piękną suknię.
– Życzę kolejnych szczęśliwych lat. Pani sukienka była zjawiskowa – czytamy w komentarzach.

Życzymy kolejnych tak pięknych rocznic.