Nie da się ukryć, że Iwona Mazurkiewicz jest jedną z ulubionych bohaterek „Sanatorium Miłości”, a jej osoba zrobiła wielkie wrażenie na widzach. Uczestniczka drugiej edycji popularnego show TVP postanowiła opowiedzieć o wielkiej traumie, z jaką musiała się zmierzyć w przeszłości. Co się stało?

Dziś Iwona i Gerard, których miłość rozkwitła w programie „Sanatorium Miłości” prowadzą szczęśliwe życie i dzielą się swoją miłością m.in. poprzez utworzony wspólnie kanał w mediach społecznościowych, na którym promują zdrowy styl życia i aktywność wśród seniorów. Jednak życie Iwony Mazurkiewicz nie było usłane różami. Seniorka musiała zmierzyć się w przeszłości z wielką tragedią.

Iwona Mazurkiewicz wspomina o niesamowitej traumie, z jaką przyszło się jej zmierzyć w przeszłości. Bohaterka „Sanatorium Miłości” wylała wiele łez. Co się stało?

Iwona przez lata zaznała wiele przykrych sytuacji i bólu. Bohaterka „Sanatorium Miłości” przez wiele lat mieszkała poza granicami Polski, a do naszego kraju wróciła dopiero kilka lat temu, tęskniąc za synem i wnukiem.

Pierwszy mąż Iwony zmagał się z choroba alkoholową i po jakimś czasie doszło do rozwodu. Później kobieta związała się z innym mężczyzną, jednak wybranek Iwony zmarł po 7 latach związku. Jednak spotkała ją jeszcze większa trauma – Iwona przeżyła śmierć dziecka.

Jak wyjaśnia serwis Lelum, gdy była w zagrożonej ciąży z drugim dzieckiem i leżała w szpitalu zmarła jej pierwsza pociecha. Choć drugie dziecko Iwony, czyli syn Marcin cierpiał na dokładnie tę samą chorobę to udało się ją przezwyciężyć. Dziś syn Iwony jest już ojcem i zajmuje się fotografią.

Jak informował portal "Życie Polska": IGA ŚWIĄTEK W OGNIU PYTAŃ DZIENNIKARZY. POLSKA TENISISTKA BARDZO ZASKOCZONA JEDNYM Z TEMATÓW. PADŁO PYTANIE O JEJ ŻYCIE PRYWATNE. ODPOWIEDŹ ZDUMIEWA

Przypomnij sobie: EWA MINGE JASNO O TYM, CO SPOTKAŁO JĄ PO JEDNYM Z ZABIEGÓW. GWIAZDA PRZYZNAŁA, ŻE NIE WSZYSTKO POSZŁO TAK, JAK CHCIAŁA. DOSZŁO DO ZMIAN RYSÓW TWARZY

Portal "Życie Polska" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN OTRZYMAŁA NOWĄ INTRATNĄ PROPOZYCJĘ PRACY. GWIAZDA ZA UDZIAŁ W PRZEDSIĘWZIĘCIU OTRZYMA FORTUNĘ. TAK RADZI SOBIE BEZ TVN

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WAŻNY DOKUMENT DOTYCZĄCY PRZYSZŁOŚCI UKRAIŃSKICH DZIECI PODPISANY PRZEZ RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO. UNICEF POSTANOWIŁ POMÓC MAŁYM UKRAIŃCOM W WARSZAWIE