W ostatni weekend odbył się finał drugiej edycji „The Voice Senior”. Podczas ogłaszania wyników konkursu na scenie pojawił się sam Jacek Kurski, który jak w poprzedniej edycji konkursu wręczył statuetkę najlepszego głosu w Polsce uczestnikowi z drużyny Witolda Paszta – Krzysztofowi Prusikowi.

Jak informuje serwis Pomponik, prezes TVP złożył mężczyźnie bardzo zaskakującą propozycję. Prusik na nią przystał. Później na media społecznościowe Jacka Kurskiego trafił bardzo osobliwy wpis i wywiązała się afera. O co chodzi?

Zamieszanie po finale „The Voice Senior”. Jacek Kurski złożył zwycięzcy niecodzienną propozycję. O co chodzi

Podczas finału „The Voice Senior” statuetkę i czek na 50 tysięcy złotych na ręce zwycięzcy, Krzysztofa Prusika, złożył sam szef TVP Jacek Kurski. Po złożeniu gratulacji mężczyźnie postanowił zaproponować mu uczestnictwo w specjalnym koncercie z okazji Dnia Kobiet. Emeryt oczywiście się zgodził. Po usłyszeniu aprobaty Jacek Kurski powiedział „Witamy na pokładzie”.

Jacek Kurski nie krył wielkiego wzruszenia po finale i stwierdził, że „The Voice Senior” jest programem łączącym pokolenia. Później Jacka Kurskiego czekały wielkie emocje związane z występem skoczków na olimpiadzie w Pekinie. Choć Biało-Czerwoni przez długi czas nie pokazywali dobrej formy to brązowy medal Dawida Kubackiego pokazał, że nasi potrafią jeszcze wiele.

Jacek Kurski uznał, że sukces Kubackiego to zasługa… powrotu emisji skoków do TVP! Zapędy prezesa TVP postanowiła nawet skomentować żona skoczka, apelując do prezesa, by nie przywłaszczył sobie zasług męża.

Internauci zaczęli kpić z Jacka Kurskiego i pojawiło się wiele negatywnych komentarzy.

- Od kiedy The Voice Senior jest w TVP to wygrywa zawsze zwycięzca! Wcześniej tak nie było. BRAWO, JACEK KURSKI!!!" – pojawiło się na jednym z profili na Twitterze.

Jak informował portal "Życie Polska": WYCZEKIWANY PRZEZ POLAKÓW TŁUSTY CZWARTEK TUŻ TUŻ! WIADOMO, KIEDY W TYM ROKU WYPADNIE TO NAJSŁODSZE ŚWIĘTO. TEGO DNIA NIKT NIE BĘDZIE LICZYĆ KALORII

Przypomnij sobie: NIESAMOWITE ZWYCIĘSTWO W „THE VOICE SENIOR”. WIELE OSÓB SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁO. WOKALISTA ZABRAŁ GŁOS PO FINALE PROGRAMU. WIADOMO JUŻ, CO PLANUJE

Portal "Życie Polska" pisał również: WIELKI SUKCES POLSKIEGO SKOCZKA. DAWID KUBACKI ZDOBYŁ WYMARZONY MEDAL NA OLIMPIADZIE! CHOĆ NIE BYŁ FAWORYTEM TO POKAZAŁ, CO POTRAFI. ILE ZAROBIŁ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SENIORZY LICZĄ NA POWRÓT WAŻNEGO ŚWIADCZENIA. WŁADZE POLSKI MAJĄ WSKAZYWAĆ SZANSĘ NA PONOWNĄ WYPŁATĘ, ALE TYLKO DLA WYBRANYCH. CO BĘDZIE Z CZTERNASTKĄ