We wtorek wieczorem i środę rano Polskę obiegły informacje o śmierci 34-letniego tancerza, Żory Korolyova, znanego m.in. z występów w „Tańcu z Gwiazdami”. Informację o śmierci tancerza przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych gwiazdor disco polo Czadoman, a później we wzruszającym wpisie potwierdziła ją partnerka tancerza, Ewelina Bator.

Jak udało się ustalić „Super Expressowi” nieoficjalnie, przyczyną śmierci Korolyova miało być apalenie mięśnia sercowego. Nieprzytomnego tancerza znalazła jego ukochana.Jak wyglądało życie prywatne znanego tancerza? Niewiele osób wie o tym, że kilka lat temu rozwiódł się z żoną.

Tajemnice życia prywatnego Żory Korolyova. Z kim związany był zmarły tancerz? Dochował się córki

Serwis Jastrząb Post przypomniał, że Żora Korolyov w 2010 roku związał z Anną Kuzniecovą, ekspertką z zakresu trychologii, którą wielokrotnie można było zobaczyć w telewizji. Ślub pary odbył się w kameralny sposób, a para po kilku miesiącach została rodzicami. Na świat przyszła ich córka, Sonia Sophia. Niestety, po jakimś czasie małżeństwo tancerza się rozpadło. Poinformowała o tym media w krótkim komunikacie żona tancerza.

Tancerz był niezwykle zapracowaną osobą, wrócił wówczas do „Tańca z Gwiazdami”, a także otworzył akademię artystyczną dla dzieci. To miało sprawić, że coraz mniej przebywał w domu.

Żora utrzymywał z jedyną córką dobre kontakty i często spędzał z nią wiele czasu. Dziś dziewczynka ma 10 lat, a dumny tata chwalił się jej osiągnięciami. W jego social mediach można znaleźć wiele zdjęć zmarłego tancerza z córeczką.

Żora Korolyov szybko związał się z aktorką Eweliną Bator i wkrótce można było ich zobaczyć na warszawskich imprezach. Widać było, że połączyło ich silne uczucie, jednak związku nie udało się sformalizować.

Jak informował portal "Życie Polska": ZENEK MARTYNIUK I JEGO ZONA DANUTA ZNALEŹLI SIĘ W TRUDNYM MOMENCIE. KRÓL DISCO POLO OTWARCIE MÓWI O SYTUACJI W MAŁŻEŃSTWIE. MÓWI SIĘ O ICH ROZWODZIE

Przypomnij sobie: WALORYZACJA EMERYTUR I RENT W 2022 ROKU OSIĄGNIE REKORDOWY PRÓG. WIADOMO JUŻ, O ILE POWIĘKSZĄ SIĘ ŚWIADCZENIA SENIORÓW W POLSCE. TO SPORE PIENIĄDZE

Portal "Życie Polska" pisał również: NOWA PORAŻAJĄCA WIZJA KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO. JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA JUŻ WIE, CO CZEKA ŚWIAT W PRZYSZŁOŚCI. JEST PRZEKONANY, ŻE BĘDZIE ŻYŁO SIĘ GORZEJ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNY WPIS MARCINA MROCZKA NA INSTAGRAMIE. AKTOR „M JAK MIŁOŚĆ” ZMAGA SIĘ Z CHOROBĄ, A JEGO ŻONA WYLECIAŁA NA WAKACJE. WIELKI ŻAL GWIAZDY SERIALU