Ostatnie słowa znanego prezentera TVP na Instagramie mogą mocno zastanawiać. Znany od dekad z pracy dla Telewizji Polskiej Tomasz Kammel był jedną z nielicznych gwiazd stacji, która nie zdecydowała się przejść do konkurencji lub nie została zwyczajnie wyrzucona po tym, jak zmieniły się władze telewizji publicznej.

Portal "Super Express" zastanawia sie jednak nad tym, czy Tomasz Kammel przypadkiem nie ma innych planów na rozwój swojej kariery zawodowej. Jaka jest tego przyczyna? Prezenter TVP i gospodarz "Pytania na Śniadanie" zamieścił bowiem na Instagramie post, z którego wynika, że znalazł nowy pomysł na siebie. Postanowił wyrazić chęć zgłoszenia swojej kandydatury do dużego projektu. O co chodzi?

Tomasz Kammel chce zmian w życiu zawodowym? Z jego storny padła zaskakująca kandydatura

Tomasz Kammel od lat może cieszyć się naprawdę dużym szacunkiem widzów Telewizji Polskiej i jest chętnie oglądany m.in. w roli prowadzacego "Pytanie na Śniadanie". Z pewnością wielu jego sympatyków nie byłoby zadowolonych, gdyby zdecydował się odejść z telewizji.

Jednak jego ostatni wpis na Instagramie i towarzyszące mu zdjęcie mogło nieźle zaskoczyć obserwatorów gwiazdora TVP. Na zdjęciu możemy bowiem zobaczyć go przebranego za Pana Kleksa.

O co chodzi? Tomasz Kammel dowiedział się bowiem, że właśnie ogłoszono kręcenie nowej wersji Akademii Pana Kleksa. Najwidoczniej Kammel uznał, że dobrze wpisałby się w tę rolę, co zresztą poparli jego fani w licznych komentarzach.

Okazuje się, że zaskakująca propozycja Kammela dotarła do samego reżysera, Macieja Kawulskiego, który nie ustaje w poszukiwaniach godnego następcy Piotra Fronczewskiego.

- Wreszcie jakaś ciekawa kandydatura - napisał twórca filmu w komentarzu.

Jak informował portal "Życie Polska": MEDIA OBIEGŁY NOWE INFORMACJE O SYTUACJI U KRÓLIKOWSKICH! JOANNA OPOZDA ZDRADZIŁA, JAK CZUJE SIĘ W CIĄŻY. ANTONI WYJECHAŁ Z KRAJU KRĘCIĆ NOWY PROGRAM

Przypomnij sobie: MARTA LEMPART UPOMNIANA PRZEZ „PANIĄ SPRZĄTAJĄCĄ” PODCZAS PROTESTÓW. KOBIETA SZYBKO STAŁA SIĘ BOHATERKĄ W INTERNECIE. POSTANOWIŁA NIE PRZYJĄĆ PREZENTU

Portal "Życie Polska" pisał również: JUREK OWSIAK W OSTRYCH SŁOWACH O DZIAŁANIACH MINISTRA PIS. SZEF WOŚP WYPOWIEDZIAŁ SIĘ O DUŻYM ZAMIESZANIU Z WIELKĄ DEZAPROBATĄ. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TELEWIZJA POLSKA OFICJALNIE OGŁOSIŁA SYLWESTER MARZEŃ Z DWÓJKĄ 2021. WYDAŁO SIĘ, W KTÓRYM MIEŚCIE ODBĘDZIE SIĘ IMPREZA. WIELU MIESZKAŃCÓW JEJ NIE CHCE