Jak donosi serwis Lelum, Małgorzata Rozenek znów mierzy się z dużą falą krytyki na swój temat. Celebrytka wywołała duże zamieszanie nowym zdjęciem zamieszczonych w mediach społecznościowych. Zona Radka Majdana podzieliła swoich obserwatorów.

Gwiazda TVN od dawna zajmuje się na swoim profilu w social mediach reklamowaniem wielu produktów i promowaniem rozmaitych marek, które zdecydowały się na współpracę z nią. Małgorzata Rozenek-Majdan angażuje się w liczne akcje promocyjne. Niestety, zdarza się, że nie odnoszą one zamierzonego pozytywnego rezultatu, a przynoszą surową krytykę. O co chodzi tym razem?

Małgorzata Rozenek skrytykowana za najnowsze zdjęcie w social mediach. Wytknięto jej, że ukrywa prawdziwy wiek. Skąd te negatywne komentarze?

Celebrytka postanowiła zawiązać współpracę z firmą świadczącą usługi telemedyczne i właśnie reklamą tej firmy był jej ostatni post na Instagramie. Wiele osób zarzuciło jej, że reklamuje produkty spoza swojego poletka, ale tym razem sprawa jest grubszego kalibru.

W komentarzach znów pojawiła się dyskusja o wieku gwiazdy. Od wielu lat Małgorzacie Rozenek zarzuca się to, że celowo obniża swój wiek o dekadę. Sama Rozenek twierdzi, że przyszły na świat w 1978 roku, a zdaniem wielu osób celebrytka ma o 10 lat więcej niż deklaruje.

Rozenek-Majdan wrzuciła do sieci selfie bez retuszu i instagramowych filtrów Pod jej postem pojawiło się wiele niemiłych komentarzy, wytykających jej zmęczenie, zaczerwienienie oczu i wiele innych niedoskonałości. Kilka osób przyznało, że na zdjęciu wyszła „staro”, a niektórzy uznali, ze ta fotografia zdradza jej prawdziwy wygląd i wiek!

Zgadzacie się z tak ostrą krytyką?

Jak informował portal "Życie Polska": PRÓŻNO SZUKAĆ NA ANTENIE LUBIANEJ PRZEZ POLAKÓW DZIENNIKARKI. WIADOMO DLACZEGO Z TELEWIZJI ZNIKNĘŁA ANITA WERNER. POWÓD JEST DLA WIDZÓW ZASKAKUJĄCY

Przypomnij sobie: DONALD TUSK ZROBIŁ COŚ ZUPEŁNIE ZASKAKUJĄCEGO. SZEF PO I BYŁY PREMIER ZNIENACKA WYJAWIŁ SWOJE PLANY NA NAJBLIŻSZĄ PRZYSZŁOŚĆ. CO ZAMIERZA ZROBIĆ

Portal "Życie Polska" pisał również: NIEBYWAŁE WIEŚCI O KRÓLOWEJ ELŻBIECIE II! NA JAW WYSZEDŁ WIELKI SEKRET PRACOWNIKÓW I SŁUŻBY BRYTYJSKIEJ MONARCHINI. CZY KTOŚ MA ZAMIAR JĄ OTRUĆ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIADOMO, ILE ZAROBIŁ JAROSŁAW KACZYŃSKI JAKO WICEPREMIER POLSKIEGO RZĄDU. SZEF PIS OTRZYMAŁ NAPRAWDĘ NIEMAŁE PIENIĄDZE. TO NIE JEDYNE DOCHODY POLITYKA