Księżna Kate niemal od początku swojego związku z następcą brytyjskiego tronu, księciem Williamem uchodziła za przyszłą królową-żonę idealną i niemal od razu stałą się ulubienicą Brytyjczyków, którzy chcieli widzieć w niej następczynię zmarłej tragicznie w 1997 roku księżnej Diany. Perfekcyjnie maniery, nienaganne stroje, skromność i przestrzeganie dworskiej etykiety to jedne z wielu jej atutów.

Jednak kilka dni temu na jaw wyszło coś, co może mocno zaszkodzić niemal nieskazitelnemu wizerunkowi żony przyszłego króla. Mowa o nagraniu, na którym widać jak na dłoni złamanie protokołu dyplomatycznego przez księżną Kate. Stało się to wobec królowej Hiszpanii, Letizii. Co zaszło?

Księżna Kate zlekceważyła księżną Letizię? W sieci znalazło się nagranie

Jak informuje serwis Plotek, księżna Kate i książę William w 2019 roku uczestniczyli w uroczystości Order of Garter. Kamerom udało się wówczas uchwycić moment, którego księżna Kate chciałaby z pewnością zapomnieć. Niestety, temat ten wrócił po czasie za sprawą publikacji w serwisie TikTok.

Podczas ceremonii królowa Elżbieta przyznała specjalne odznaczenia królom Hiszpanii, Filipowi VI i Holandii, Wilhelmowi Aleksandrowi. Monarchom towarzyszyły żony” królowa Letizia i królowa Maksyma.

Gdy księżna Kate wysiadła z samochodu, by udać się na miejsce, w którym miała oglądać procesję przywitała się z kilkoma osobami i całkowicie pominęła stojącą obok królową Letizię. Nie uszło to uwadze komentatorów, którzy uznali to za wielką wpadkę i brak szacunku wobec członka innej monarchii.

Obie panie spotkały się jednak chwile wcześniej na zamku w Windsorze. Według protokołu kurtuazyjny ukłon musi mieć miejsce, ale tylko przy pierwszym spotkaniu z monarchą danego dnia. Później wynika jedynie z uprzejmości. O tym jednak nie wiedziało wiele osób krytykujących księżną za rzekomy brak ogłady i lekceważenie. To przesadna krytyka Kate?

Jak informował portal "Życie Polska": NIEBYWAŁE INFORMACJE O ADAM NIEDZIELSKIM TRAFIŁY DO MEDIÓW. ILE ZARABIA MINISTER ZDROWIA? TO SPORA SUMA. PROTESTUJĄCYM MEDYKOM SIĘ TO NIE SPODOBA

Przypomnij sobie: PRZEZ 17 LAT KOBIETA NIE DOWIEDZIAŁA SIĘ, CO STAŁO SIĘ Z JEJ DZIECKIEM PO PORODZIE. JEJ CÓRECZKA ZNIKNĘŁA BEZ ŚLADU. PRAWDA O PORYWACZU WYSZŁA NA JAW

Portal "Życie Polska" pisał również: POWALAJĄCE INFORMACJE O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. DO MEDIÓW WYCIEKŁY JEJ SMS-Y. GDYBY WYCIEKŁY DO SIECI WCZEŚNIEJ TO MOGŁYBY ZNISZCZYĆ CAŁKIEM WIZERUNEK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEWIELE OSÓB WIE, W JAKIM CELU W BUTACH SPORTOWYCH ZNAJDUJE SIĘ PĘTELKA. SŁUŻY NIE TYLKO DO OZDOBY! TEN NIETYPOWY ELEMENT OBUWIA MA CIEKAWĄ FUNKCJĘ