Ogromne kontrowersje wiązały się z uczestnictwem w „Top Model” Marianny Schreiber, żony jednego z czołowych polskich ministrów. 34-letni Michał Schreiber pełni bowiem funkcję przewodniczącego Stałego Komitetu Rady Ministrów, jest sekretarzem Rady Ministrów i przewodniczącym zespołu ds. programowania prac rządu. Nie bez kozery zatem mówi się o nim jako o „małym premierze”, jednym z „najbliższych ludzi” premiera Mateusza Morawieckiego. Ojcem Michała Schreibera jest również polityk, Grzegorz Schreiber.

Jak wyjaśnia serwis Pomponik, nie ma nic dziwnego w tym, że udział żony tak wysoko postawionego polityka będzie wiązać się z dość szerokimi komentarzami w mediach. Sama zainteresowana nie kryje, że jej mąż nie wspierał jej w decyzji o starcie w rozrywkowym show dla modelek i modeli stacji TVN, ale o samym fakcie dowiedział się z ekranu telewizora.

Żartowała wówczas na wizji, ze żonie ministra nie bardzo wypada brać udział w tego typu produkcjach i być może mąż się z nią rozwiedzie.

Marianna Schreiber zdradza, co dzieje się w jej małżeństwie. Nie jest wesoło!

Łukasz Schreiber był również zwolennikiem słynnej ustawy medialnej, zwanej potocznie „lex TVN”. Zatem udział jego żony w show tej telewizji nie mógł ujść bez echa. Marianna Schreiber spotkała się z wieloma krytycznymi uwagami wobec siebie. Marzena Paczuska, była szefowa „Wiadomości” przekonywała, że jest to „godne pogardy i milczenia”.

Marianna Schreiber odpadła z programu i choć nie żałuje decyzji o wzięciu w nim udziału, a także zamierza kontynuować karierę modeli i utrzymuje, że program dał jej „nowe życie” to o tym, jak funkcjonuje jej związek z mężem nie mówi już z uśmiechem na ustach. Przyznała, że jest ciężko.

„Teraz też mamy ciężki czas, ale wierzę, że go przetrwamy. Wszystko zmierza ku dobremu –powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

Dodała też, że jej maż jest przekonany, ze występem w „Top Model” wyrządziła mu dużą krzywdę i „dostaje” mu się za udział żony w programie. Ma jednak nadzieję, że nie jest obiektem kpin, bo nie ma tu żadnych powodów do szyderczego śmiechu.

Jak informował portal "Życie Polska": NIEBYWAŁE INFORMACJE O ADAM NIEDZIELSKIM TRAFIŁY DO MEDIÓW. ILE ZARABIA MINISTER ZDROWIA? TO SPORA SUMA. PROTESTUJĄCYM MEDYKOM SIĘ TO NIE SPODOBA

Przypomnij sobie: PRZEZ 17 LAT KOBIETA NIE DOWIEDZIAŁA SIĘ, CO STAŁO SIĘ Z JEJ DZIECKIEM PO PORODZIE. JEJ CÓRECZKA ZNIKNĘŁA BEZ ŚLADU. PRAWDA O PORYWACZU WYSZŁA NA JAW

Portal "Życie Polska" pisał również: POWALAJĄCE INFORMACJE O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. DO MEDIÓW WYCIEKŁY JEJ SMS-Y. GDYBY WYCIEKŁY DO SIECI WCZEŚNIEJ TO MOGŁYBY ZNISZCZYĆ CAŁKIEM WIZERUNEK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEWIELE OSÓB WIE, W JAKIM CELU W BUTACH SPORTOWYCH ZNAJDUJE SIĘ PĘTELKA. SŁUŻY NIE TYLKO DO OZDOBY! TEN NIETYPOWY ELEMENT OBUWIA MA CIEKAWĄ FUNKCJĘ