Beata Kozidrak przez lata kariery muzycznej stała się jedną z największych gwiazd polskiej estrady. Mimo sławy i uznania przez całe lata nie wyprowadziła się jednak z rodzinnego Lublina, gdzie mieszkała z mężem i ukochanymi córkami. Po rozwodzie postanowiła zmienić swoje życie, a jednym z elementów tej metamorfozy była przeprowadzka do Warszawy.

Beata Kozidrak postanowiła zamieszkać w niezwykle wygodnie i naprawdę dużej, bo 320-metrowej willi pod Warszawą. Jak można zobaczyć na zdjęciach zamieszczanych w mediach społecznościowych artystki i licznych wywiadach, które udzieliła we wnętrzach swojego domu artystka lubuje się w stylu prowansalskim, zgodnie z którym urządzona jest jej kuchnia. Wrażenie robi też przepastna garderoba!

Jak mieszka Beata Kozidrak? Willa artystki pod warszawą naprawdę robi wrażenie

W 2016 roku Beata Kozidrak po rozwodzie z Andrzejem Pietrasem postanowiła przenieść się do stolicy, aby być bliżej córek i swoich wnuków. Podczas rozmowy z Ulą Chincz w show „Gwiazdy prywatnie” powiedziała, że nowe miejsce do życia wybrała ostrożnie. Chciała bowiem znaleźć dom, w którym będzie się czuć komfortowo i odnajdzie spokój.

Dom Beaty Kozidrak ma białą elewację, ale widać, że artystka lubi rustykalny styl, o czym świadczą m.in. drewniane okiennice czy kamienne elementy. Na tyłach domu znajduje się nieduży ogród z tarasem do wypoczynku gwiazdy.

Przy urządzaniu domu gwiazda korzystała z usług dekoratora wnętrz. Eklektyczny styl jest powszechny w tej nieruchomości – widać tu domieszki stylów rustykalnego, angielskiego, klasycznego, ale i glamour. Elegancja, tradycja i dobry gust bija z tej posiadłości.

Większość domu utrzymana jest w tonacjach bieli, kremu, beżu, ale przytulności i ciepła dodaje mu wszechobecne drewno i skóra. Beata Kozidrak uwielbia obrazy i tych w jej domu, w stylizowanych ramach i oświetlone punktowymi kinkietami jest sporo.

Kuchnia w stylu prowansalskim i jadalnia zostały oddzielone wyspą. Znajduje się tu też ogromny stół na 12 osób. Garderoba wokalistki robi potężne wrażenie – pełno w niej biżuterii, butów, w tym ikonicznych szpilek z których jest znana i kreacji wprost na scenę.

Jak informował portal "Życie Polska": NIEBYWAŁE INFORMACJE O ADAM NIEDZIELSKIM TRAFIŁY DO MEDIÓW. ILE ZARABIA MINISTER ZDROWIA? TO SPORA SUMA. PROTESTUJĄCYM MEDYKOM SIĘ TO NIE SPODOBA

Przypomnij sobie: PRZEZ 17 LAT KOBIETA NIE DOWIEDZIAŁA SIĘ, CO STAŁO SIĘ Z JEJ DZIECKIEM PO PORODZIE. JEJ CÓRECZKA ZNIKNĘŁA BEZ ŚLADU. PRAWDA O PORYWACZU WYSZŁA NA JAW

Portal "Życie Polska" pisał również: POWALAJĄCE INFORMACJE O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE. DO MEDIÓW WYCIEKŁY JEJ SMS-Y. GDYBY WYCIEKŁY DO SIECI WCZEŚNIEJ TO MOGŁYBY ZNISZCZYĆ CAŁKIEM WIZERUNEK

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: NIEWIELE OSÓB WIE, W JAKIM CELU W BUTACH SPORTOWYCH ZNAJDUJE SIĘ PĘTELKA. SŁUŻY NIE TYLKO DO OZDOBY! TEN NIETYPOWY ELEMENT OBUWIA MA CIEKAWĄ FUNKCJĘ