Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów.

Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W „Królowych życia” można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Dagmara Kaźmierska często zachowuje się nieszablonowo, bywa nieprzewidywalna, a jej wybuchowy, zmienny charakter sprawia, że fani zastanawiają się, co tym razem wywinie celebrytka. Dzięki „Królowym życia” stała się ulubienicą telewidzów.

Dagmara Kaźmierska/ screen yt
Dagmara Kaźmierska/ screen yt
Dagmara Kaźmierska/ screen yt

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z dawnych lat

Dagmara Kaźmierska lubi pokazywać fanom, co dzieje się w jej życiu prywatnym. A trzeba przyznać – jest na co patrzeć, bo u niej nigdy nie ma nudy.

Celebrytka ma niewyparzony język, jednak to bardzo podoba się telewidzom, którzy chętnie obserwują, co u niej słychać. Na swoim Instagramie może pochwalić się ponad 800 tys. obserwujących.

Królowa życia świętowała ostatnio bardzo szczególny dzień. Z tej okazji na Instagramie gwiazdy pojawił się post. Jej jedyny syn Conan obchodził dwudzieste urodziny. Celebrytka postanowiła pokazać swoje zdjecie z maleńkim Conanem. Fani zauważyli ogromną przemianę Dagmary. Nie zawsze miala blond włosy.

To też może cię zainteresować: Gwiazda TVP została sama z maleńkim synkiem. Kto obecnie pomaga Idzie Nowakowskiej w opiece nad dzieckiem? Bez niej nie dałaby rady

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel podzielili się radosną wiadomością z fanami. Świętuje cała rodzina popularnej pary. Wiadomo co to za okazja

O tym się mówi: Emeryci i renciści mogą liczyć na najwyższą waloryzację świadczeń w historii Polski? Seniorzy powinni się przygotować na duża podwyżkę w 2022 roku