Antek Królikowski i Joanna Opozda słyną już z bycia parą, która potrafi zaskoczyć swoich fanów na każdym kroku. Tajemniczy początek związku, zerwanie, kolejny powrót - to wszystko wydarzyło się w ich relacji w niespełna rok.

Jak jednak wiadomo, każdy kryzys umacnia związek - nie inaczej stało się w przypadku Antka i Joanny. Wygląda na to, że niebawem para będzie chciała uczcić swoje szczęście... Co planują zakochani?

Czy Opozda i Królikowski... planują ślub?

Jednemu z portali udało się dotrzeć do informacji, jakoby Asia i Antek planowali pobrać się już w te wakacje! Wskazuje na to kilka faktów...

Jednym z dowodów może być impreza urodzinowa Joanny, która odbyła się wczoraj w jednym ze stołecznych klubów. Według informatorów portalu, blisko związanych z Opozdą, nie było to jednak zwykłe przyjęcie urodzinowe - było ono bowiem połączone z... wieczorem panieńskim!

Potwierdzać te tezę może fakt, iż Opozda jako jedyna ze wszystkich koleżanek ubrana była na biało, a na jej torcie pojawiła się figurka przedstawiająca ją samą w sukni ślubnej! Dodatkowo, jedna z przyjaciółek Joanny na swoim InstaStories opublikowała zdjęcie z wymownym opisem: "W drodze na wieczór panieński".

Tabloidowi udało się również dotrzeć do zdjęcia przedstawiającego... zaproszenie na ślub pary! Jest ono sformułowane w niezwykle humorystyczny sposób, ukazujący ślub jako swego rodzaju spektakl teatralny. Widoczne są także na nim, oczywiście, nazwiska młodej pary.

fot. Pudelek
fot. Pudelek

Czy te plotki się potwierdzą i zakochani już niebawem podzielą się radosną nowiną?

Zobacz także: Aleksandra Szwed urodziła dziecko. Popularna mama pochwaliła się zdjęciem wprost ze szpitala i pokazała pociechę

Może cię zainteresować: Odsłonięcie pomnika księżnej Diany. Co nie spodobało się Brytyjczykom w zachowaniu Harry'ego

Pisaliśmy również o: Choć ich dzieci przyszły na świat, gdy były bardzo młode to macierzyństwo nie stało się przeszkodą w karierze. Młodych mam w show-biznesie jest wiele