Jak podaje portal "Pudelek", na Instagramie wielu celebrytów, którzy mają dzieci w wieku szkolnym pojawiły się wczoraj wpisy o dniu zakończenia edukacji. Rozpoczęcie wakacji to dla wielu pociech istny raj. Jak najmłodsi w show-biznesie poradzili sobie w tym roku szkolnym?

Zdjęciem z synami pochwalił się Jarosław Bieniuk. Jego najstarsza córka Oliwia pisała w tym roku maturę, więc koniec roku szkolnego świętowała o wiele wcześniej niż bracia. Partner zmarłej Anny Przybylskiej napisał kilka słów o edukacji chłopców.

To był dziwny i trudny rok dla wszystkich. Dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Zamykamy pewien etap i zaczynamy kolejny. 9 lat w fantastycznej szkole, minęło bardzo szybko. Dobrze, że Jaś zostaje na dłużej. Gratuluję wam świetnych wyników. Szymuś, powodzenia w nowej, wymarzonej szkole. Jarosław Bieniuk

Zdjęciem wracających ze szkoły braci bliźniaków pochwaliła się również Aneta Zając.

Jestem dumna z moich dzieci, że tak świetnie poradzili sobie w tym trudnym i nietypowym roku szkolnym. Aneta Zając

Na wzruszenie zebrało także Justynę Żyłę, która pokazała świadectwa córki Karoliny. Przy okazji podziękowała nauczycielkom, które czuwały nad edukacją jej dziecka.

Wakacje rozpoczęły też dzieci Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Jedno z nich na zdjęciu trzyma świadectwo z czerwonym paskiem.

Udało się. To był wyjątkowo trudny rok szkolny, zwłaszcza dla dzieci. Jestem z nich bardzo dumna, że udało im się to przetrwać z uśmiechem (choć nie zawsze) na ustach. Gratulacje dla wszystkich dzieci i nauczycieli i rodziców. Udanych wakacji Kochani!!! Kasia Cichopek