Tylko pięć minut potężnej nawałnicy i gradobicia wystarczyło, aby niemal całkowicie zniszczyć plony i sporą część gospodarstwa Adriana Berkowicza, uczestnika szóstej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Rolnik pokazał, co stało się z jego domem i gospodarstwem w mediach społecznościowych. Szkody, jakie wywołały przechodzące przez Polskę burze i nawałnice dotknęły mocno również miejscowość w Małopolsce, w której mieszka Adrian. To powala na kolana!

Widok jest iście wstrząsający! Nie da się ukryć, że Adrian Berkowicz przeżywa prawdziwy dramat po przejściu burz i nawałnic przez Podlesice Drugie w Małopolsce. To, co stało się w jego gospodarstwie jest przytłaczające.

Adrian Berkowicz przez burze i nawałnice przeżywa horror. Gwałtowne zjawiska pogodowe bardzo doświadczyły jego gospodarstwo!

Rolnik pokazał, co się stało w jego gospodarstwie w mediach społecznościowych. Okazuje się, że nawałnica i grad zniszczyła jego plony i plantacje. Folia ochraniająca uprawy kwiatów jest podziurawiona jak sito, a uprawy zostały zniszczone. Gospodarstwo zostało zalane – aby to wszystko się stało wystarczyło tylko pięć minut gradobicia i ulew!

Adrian pokazał wszystko, do czego doszło na InstaStories, a jego relacja poruszyła wielu fanów. Straty, jakie przyniosła nawałnica są potężne, a internauci starają się pocieszyć rolnika.

„Co tu się przed chwilą wyprawiało! Patrzcie, jaki grad! Szok! Nie było widać świata. A wody... zalane wszystko. Takiego gradu tu jeszcze nie było” – powiedział zdruzgotany na Instagramie, cytowany przez serwis Pomponik.

Instagram

Instagram

Jak informował portal "Życie PL": WYSTARCZY KILKA PROSTYCH METOD, A MRÓWKI NA BALKONIE ZNIKNĄ W CIĄGU KILKU CHWIL! JAK POZBYĆ SIĘ TYCH OWADÓW? PEWNA SPOSOBY ZNANE PRZEZ NASZE BABCIE

Przypomnij sobie: EDYTA GÓRNIAK ODCHODZI Z „THE VOICE OF POLAND”! WIADOMO JUŻ, KTO ZASTĄPI GWIAZDĘ NA FOTELU TRENERSKIM. TO SPORA NIESPODZIANKA DLA FANÓW PROGRAMU TVP

Portal "Życie PL" pisał również: ROBERT LEWANDOWSKI MIAŁ POTĘŻNY PROBLEM W TRAKCIE MECZU POLSKA – SZWECJA? PIŁKARZ PRZYZNAŁ SIĘ DO KŁOPOTÓW. WYZNANIE WRĘCZ ZAMUROWAŁO POLSKICH KIBICÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: SMUTNE WIEŚCI DLA FANÓW POLSKICH SERIALI. NIE MA JUŻ Z NAMI WYBITNEGO AKTORA. INFORMACJE WŁAŚNIE TRAFIŁY DO MEDIÓW. POJAWIŁY SIĘ LICZNE KONDOLENCJE