Jak przypomina portal "Super Express", przed kilkoma laty odeszła żona Witolda Paszta, z ktorą doczekał się dwóch dorosłych już córek. Strata ukochanej kobiety była dla muzyka ogromnym ciosem, po którym długo do siebie dochodził. Niedawno mierzył się z Covid-19, który mocno odbił się na jego kondycji. Na szczęście artysta czuje się coraz lepiej. Teraz na jaw wyszło, jak mieszka Witold Paszt. Jeśli liczyliście na wnętrza ociekające luksusem, mocno się zawiedziecie. Zresztą, przekonajcie się sami.

Tak mieszka Witold Paszt

Dla Witolda Paszta najważniejsza była i będzie rodzina. Po śmierci ukochanej żony Marty, całą miłość przelał na córki i wnuki, a także na zwierzęta, których jest ogromnym miłośnikiem. Muzyk mieszka z całkiem pokaźną gromadką kotów i psów, bez których nie wyobraża sobie życia. Witold Paszt chętnie dzieli się z fanami zdjęciami swoich czworonożnych towarzyszy, przy okazji zdradzając, jak mieszka.

Witold Paszt mieszka w domu, przy którym znajduje się wędzarnia - jest to miejsce, w którym muzyk własnoręcznie przygotowuje mięsa i kiełbasy. Muzyk samodzielnie uprawia również warzywa i owoce w przydomowym ogródku. W rozmowie z "Super Expressem" Paszt zdradził, że hoduje nie tylko owoce i warzywa, ale także uprawia rośliny ozdobne. Ma przy domu także staw.

Dom Witolda Paszta jest inny niż większość domów gwiazd. Nie znajdziemy tu złotych kranów, jak u Maryli Rodowicz, ani marmurów jak u Julii Wieniawy. Podłogi w domu muzyka przeżyły swoje, podobnie, jak kuchenna szafka, którą zapewne upodobały sobie koty. Witold Paszt udowadnia, że można być wielkim artystom i żyć skromnie.

Jak wam podoba się to, jak mieszka Witold Paszt?

To też może cię zainteresować: Konflikt miedzy byłą i obecną partnerką Piotra Żyły nabiera tempa. Marcelina Ziętek oskarżyła Justynę Żyłę o zgapianie. Odpowiedź celebrytki zaskakuje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kobieta odeszła w ramionach męża. Szpital tłumaczy się z braku prawidłowej interwencji. Wstrząsający materiał pokazał co się wydarzyło

O tym się mówi: Żart księdza w obecności dzieci spotkał się ze stanowczą reakcją jednego z rodziców. O co poszło