Jak podaje portal "Pomponik", na instagramowym profilu Martyny Dubienieckiej pojawił się poruszający wpis, w którym córka Marty Kaczyńskiej poinformowała o trudnym rozstaniu. W ten sposób potwierdziła krążące już od jakiegoś czasu w przestrzeni medialnej plotki. Marta Kaczyńska bez wątpienia stara się być wsparciem dla swojej pociechy w tym niełatwym dla nich czasie.

Córka Marty Kaczyńskiej przekazała smutne wieści

Martyna, córka Marty Kaczyńskiej i Marcina Dubienieckiego dość aktywnie działa w mediach społecznościowych. Na Istagramie dzieli się różnymi szczegółami ze swojego życia, w tym także tymi, dotyczącymi jej największej pasji - jazdy konnej. Może się pochwalić wieloma sukcesami w tej dziedzinie.

Marta Kaczyńska/ YouTube @Telewizja Republika Kalendarz Historyczny
Marta Kaczyńska/ YouTube @Telewizja Republika Kalendarz Historyczny
Marta Kaczyńska/YouTube @Telewizja Republika Kalendarz Historyczny

Na przestrzeni ostatnich kilku lat udało jej się wywalczyć liczne trofea. W osiąganiu sukcesów pomagał jej ukochany koń o imieniu Kamelot. Jakiś czas temu w medich pojawiły się informacje, że 17-letniemu Kamelotowi coraz trudniej sprostać wymaganiom konkursowym. W związku z tym konieczne było podjęcie bardzo trudnej decyzji o sprzedaniu zwierzęcia.

Znalazła się osoba, które zdecydowała się kupić Kamelota, co dla Martyny oznaczało konieczność ostatecznego i niezwykle smutnego rozstania z wieloletnim towarzyszem. W swoim wpisie przypomniała, że wspólnie stawali aż 41 razy na podium. Pocieszeniem dla córki Marty Kaczyńskiej jest fakt, że trafił w dobre ręce.

Dziewczynka nie ukrywa, że rozstanie nie było łatwe, bo Kamelot był jej najlepszym przyjacielem. Wyraziła nadzieję, że będą mieli okazję się jeszcze zobaczyć. Pocieszeniem jest równiez to, że Martyna Dubieniecka ma teraz nowego konia, z którym będzie mogła sięgać po kolejne zwycięstwa.

Myślicie, że zmiana konia pozwoli osiągnąć córce Marty Kaczyńskiej jeszcze większe sukcesy?

To też może cię zainteresować: Zachowanie Anny Lewandowskiej podczas wywiadu udzielonego hiszpańskiemu dzienikarzowi zaskoczyło wszystkich. Co się stało? Internauci mocno podzieleni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wielkie święto w rodzinie Joanny i Jacka Kurskiego. Wideo z ceremonii obiegło sieć

O tym się mówi: Zadziwiająca sytuacja w polskiej szkole. Rodzice nie mogli uwierzyć własnym uszom. Chodzi o nagrody na koniec roku szkolnego. Decyzja dyrekcji powala