Choć wielu celebrytów nie chce zbytnio dzielić się szczegółami ze swojego życia prywatnego, niezłomni dziennikarze i fotoreporterzy niestrudzenie tyrają, by ujawnić światu najgłębiej skrywane sekrety, jakie tylko znane osoby mogą mieć.

Im skrzętniej jest coś chronione, tym bardziej jest narażone na działania dziennikarskie - przykład - wizerunek syna Edyty Górniak wart był fortunę.

Wielkie zmiany w życiu gwiazdy "Klanu"

Tomasz Stockinger także nie za bardzo chciał opowiadać o swojej nowej partnerce, z którą ponoć miał być widziany na korcie tenisowym w trakcie turnieju amatorskiego Aktorskiego Klubu Tenisowego.

Jakiś czas temu media rozgłosiły, że Tomasza Stockingera znowu ustrzeliła strzała Amora. Czyżby aktor ponownie poczuł się szczęśliwym człowiekiem? Wygląda na to, że wszystko wokół niego nabiera harmonii, a najciekawszym newsem jest to, że jego rodzinę zasili dzidziuś, którego płeć prasa już poznała.

Aktor wyznał w wywiadzie udzielonym gazecie "Świat i ludzie", że w jego życiu zajść mają po raz kolejny poważne zmiany związane z powiększeniem się rodziny.

Okazuje się, że już za cztery miesiące na świat ma przyjść kolejny wnuk Tomasza Stockingera. Jego jedyny syn i synowa spodziewają się synka! Podekscytowany aktor nie kryje radości podczas rozmów z mediami - A ja już nie mogę się doczekać. To taki okres, że trzeba chuchać na zimne.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla fanów Maneskin. Zwycięzcy Eurowizji wystąpią na polskiej scenie. O co chodzi

Zerknij: Mszyce rozgościły się w twoim ogrodzie? Proste i naturalne patenty pozwolą się ich pozbyć raz na zawsze