Jak przypomina portal "Fakt", trzy miesiące temu media obiegła informacja o rozstaniu Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Byli małżeństwem przez niemal 7 lat. Wielu fanów do końca miało nadzieję, że małżonkom uda się dogadać. Dziś wiadomo, że szans na to nie ma.

Związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego

Kiedy na jaw wyszedł związek Moniki Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego, nie wróżono im zbyt wielkich szans na "długo i szczęśliwie". Oboje mieli za sobą nieudane małżeństwa i dzieci z poprzednich związków. Mimo to oboje postanowili dać swojej miłości szansę. Kiedy wzięli ślub ich fani nie posiadali się ze szczęścia.

Już jako małżeństwo gościli na wielu różnych imprezach, zarówno tych o charakterze prywatnym, jak i wydarzeniach zawodowych. Często można ich było przyłapać również na spędzaniu czasu w towarzystwie swoich bliskich. W czasie takich wypadów pojawiał się alkohol.

Przed dwoma laty Monika Richardson poinforowała swoich fanów, że jej mąż zdecydował się zrezygnować z alkoholu. Wszystko dlatego, że chcieli zawalczyć o lepszą kondycję aktora i wprowadzić zdrowszy tryb życia. Chętnie spędzali czas na aktywności fizycznej i świeżym powietrzu.

Monika Richardson wciąż wraca do czasów małżeństwa z Zamachowskim

Choć od rozstania Zamachowskich minęło już trochę czasu, Monika Richardson wciąż wraca do czasów kiedy byli małżeństwem. Ostatnio opublikowała zdjęcie z fragmentem książki "Halt. Zapiski z domu trzeźwienia". Do fotografii dołączyła komentarz, w którym odpowidziała na często zadawane jej pytanie, czy nie za szybko zamknęła rozdział związany ze Zbigniewem Zamachowskim.

Monika Richardson przyznała, że nie zamknęła jeszcze tego rozdziału, podkreślając, że jeszcze przez długi czas przyjdzie jej się leczyć z trwającego dziesięć lat związku z aktorem, w którym była " złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie". Dodała, że być może nigdy w pełni do siebie nie dojdzie.

Myślicie, że ta odpowiedź będzie wystarczająca dla osób zadających Monice Richardson to pytanie?

To też może cię zainteresować: To bardzo smutna wiadomość! Nie ma już z nami znanego aktora. Odszedł gwiazdor wielu filmów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Karol Strasburger ma powody do radości. Fani gratulują prowadzącemu "Familiadę". O co chodzi

O tym się mówi: Pomoc od rządu dla rodzin jednak dużo szybciej niż zapowiadano! 12 000 plus trafi już niebawem do potrzebujących