Jak przypomina portal "Super Express", Kinga Duda dała się poznać, jako niezwykle ambitna i pracowita młoda kobieta. Na szczęście praca nie stanowi dla córki Andrzeja Dudy całego świata i dziewczyna znajduje czas na dobrą zabawę. Jak wielu innych młodych ludzi, córka pary prezydenckiej wyszła nocą na miasto.

Kinga Duda przyłapana nanocnej zabawie

Córka prezydenta Andrzeja Dudy ze wszystkich sił stara się zachować swoje życie prywatne tylko dla siebie, co nie jest łatwe, kiedy jest się osobą rozpoznawalną. Kinga Duda tylko sporadycznie zabiera głos w ważnych społecznie i politycznie sprawach, koncentrując się przede wszystkim na rozwijaniu swojej kariery zawodowej.

Kinga Duda, Andrzej Duda/YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda, Andrzej Duda/YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda/YouTube @Dla Ciekawskich

Kinga Duda koncentruje się nie jednak nie tylko na pracy w jendnej z warszawskich kancelarii, ale znajduje także czas na zabawę. Tak, jak wielu innych młodych ludzi w Warszwie Kinga postanowiła wyjść się zabawić wieczorową porą. W trakcie takich wyjść pojawia się alkohol. Kinga Duda dała się - nie po raz pierwszy - przyłapać z e-papierosem.

Z relacji "Super Expressu", że Kinga Duda postanowiła zakończyć tydzień pracy piątkowym wieczornym wyjściem. Wiele osób zwróciło uwagę na córkę prezydenta. Miało wśród nich nie zabraknąć również młodych mężczyzn, którzy próbowali zdobyć serce młodej prawniczki. Córka prezydenta około 1 w nocy postanowiła wejść do baru, z którego jednak wyszła po zaledwie 10 minutach.

Kinga Duda/ YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda/ YouTube @Dla Ciekawskich
Kinga Duda/YouTube @Dla Ciekawskich

Kinga Duda wyśmienicie bawiła się tego wieczoru wspólnie z koleżanką. Kiedy już zdecydowała wrócić do domu, pojawił się samochód z kierowcą, który zadbał, żeby córka prezydenta Andrzeja Dudy bezpiecznie wróciła do domu.

Zdjęcia z nocnej wyprawy Kingi Dudy znajdziecie tutaj.

To też może cię zainteresować: Andrzej Kosmala mierzy się z bardzo poważnymi oskarżeniami. Czy menadżer Krzysztofa Krawczyka naprawdę nie chce pomóc jego synowi? Jest odpowiedź

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Włóż deskę do krojenia do lodówki, a efekt Cię zachwyci. Zaskakujący sposób

O tym się mówi: Nowa Matka Boska na Jasnej Górze powaliła na kolana przybyłych wiernych. Co chcieli przekazać darczyńcy? Zdjęcie w sieci robi furorę wśród internautów