Jak podaje portal "Pudelek", księżna Kate jest aktualnie jedną z najbardziej lubianych przez opinię publiczną członków rodziny królewskiej. Przed laty, gdy Middleton wstępowała do royalsów, nikt nie przypuszczał, że to właśnie dziewczyna spoza królewskiego kręgu będzie kiedyś ratowała swoją postawą wizerunek monarchii.

Okazuje się, że to właśnie ona pomimo stałego kryzysu związanego z konfliktem z Meghan i Harrym i ich ciągłymi zarzutami w stronę Pałacu Buckingham najdzielniej znosi tę sytuację i na oficjalnych wyjściach prezentuje się znakomicie - z gracją, klasą i uśmiechem.

Zobaczcie, jak pięknie wygląda w iście wiosennej, błękitnej stylizacji!

Księżna Kate i książę William udali się z wizytą do Szkocji i wzięli udział w ceremonii zamknięcia Zgromadzenia Ogólnego Kościoła Szkocji, podczas której powitano ich tradycyjnym tańcem. Reprezentanci rodziny królewskiej zatrzymali się w Pałacu Holyrood w Edynburgu.

Na tę okazję Kate wybrała błękitną stylizację - imitującą płaszczyk sukienkę od Catherine Walker, szpilki o tym samym odcieniu, których koszt wynosi około 425 funtów oraz przykuwającą wzrok torebkę z granatowej, krokodylej skóry.

Jak Middleton podoba Wam się w takim wydaniu?

To również może Cię zainteresować: Agnieszka Kaczorowska W Końcu Zdradziła, Jak Nazwie Drugą Córkę. To Klasyczne Imię

Zobacz także: Kasia Kowalska Na Zakupach. Co Paparazzi Wypatrzyli W Jej Koszyku