Chociaż do tej pory Robert Makłowicz nie mógł narzekać na brak rozpoznawalności, to ostatnio jego kariera zaczyna nabierać jeszcze większego tempa. Po odejściu z rodzimej stacji TVN znany kucharz postanowił spróbować swoich sił w internecie. Jak się okazuje, był to strzał w dziesiątkę, a Makłowicz z każdym dniem zyskuje nowych, oddanych fanów.

W tym wszystkim kucharz niechętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, a największą tajemnicą owiana jest... jego żona, Agnieszka Makłowicz. Jak kobieta radzi sobie z "drugą młodością", jaką przeżywa jej mąż?

Kulisy wielkiej miłości Makłowiczów

O życiowej partnerce gwiazdora wiadomo niewiele. Tym większym szokiem dla fanów może okazać się fakt, że... to właśnie jej Robert zawdzięcza swoją karierę! Agnieszka jest bowiem teatrolożką i absolwentką Szkoły Filmowej w Łodzi, która zaraz po ukończeniu studiów zaczęła pracować w telewizji. To właśnie tam po raz pierwszy zetknęła się z Robertem. Agnieszka niemal od razu dostrzegła w początkującym krytyku kulinarnym wielki potencjał. Spodobał jej się również prywatnie...

Już kilka lat później, w 1991 roku, para stanęła na ślubnym kobiercu, a rok później na świecie pojawił się ich pierwszy syn, z którym do dziś Makłowicz prowadzi w Krakowie sklep winiarski.

Niewielu wie, że to właśnie żona Makłowicza była pomysłodawczynią nietypowej formy jego programu - a mianowicie łączenia gotowania z podróżowaniem. Jak się niebawem okazało - był to strzał w dziesiątkę, a show Roberta doczekało się aż dziesięciu sezonów. Jak z tak wielką sławą męża radzi sobie Agnieszka?

"Moja żona nie mówi mi, co mam gotować, a ja nie wtrącam się do spraw technicznych. A dzięki temu jesteśmy razem. Jeśli człowiek połowę czasu spędza w hotelach, to przyjemniej się obudzić u boku kogoś bliskiego" - mówił Makłowicz.

Wspólna praca pozwoliła parze nie tylko w unikalny sposób połączyć karierę z życiem rodzinnym, ale i z pasjami, jakimi są dla nich podróże i gotowanie.

Obecnie małżeństwo snuje plany o przeprowadzeniu się na starość do ciepłej Chorwacji, gdzie mają już nawet własny dom. Oby okazały się one owocne!

Zobacz także: Jerzy Połomski planuje powrót na scenę. Co go do tego skłoniło? Cała prawda o emeryturze popularnego piosenkarza

Może cię zainteresować: Przełomowe wydarzenia w "Chłopakach do wzięcia". Zbyszek "Snajper" wreszcie wziął sprawy w swoje ręce. Jak potoczą się losy jego i Patrycji

Pisaliśmy również o: Karolina Szostak jest zdruzgotana. Pożegnała jednego z najlepszych przyjaciół z pracy. Poruszające słowa prezenterki