Jak podaje portal "Jastrząb Post", Agnieszka Radwańska miała przed sobą świetlaną przyszłość sportową, jednak tenisistka zrezygnowała z dalszej kariery, by ułożyć swoje życie prywatne. Razem z mężem zdecydowali o powiększeniu rodziny. W lipcu 2020 roku na siat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Jakub. Chłopiec za kilka miesięcy skończy rok, a dumna mama coraz częściej publikuje z nim zdjęcia w mediach społecznościowych.

Choć sportsmenka zazwyczaj zasłania na fotografiach dziecku twarz, tym razem zrobiła wyjątek, bowiem udostępniła ujęcie, na którym widać, jak bawi się z synem. Po buzi Kubusia można rozpoznać, po kim odziedziczył urodę.

Tuż po narodzinach niemowlę miało jasne włosy, które z biegiem czasu stały się coraz ciemniejsze. Mały Kuba ewidentnie jest podobny do mamy, ponieważ ma taki sam rozstaw uszu i oczu.

Przypomnijmy, że Agnieszka Radwańska nie narzeka na macierzyńskie obowiązki. Chłopiec jest ponoć bardzo mało wymagającym dzieckiem.

Nie mogę narzekać. Przesypiam noce. Kolki były na samym początku, ale teraz ich już nie ma. Mam złote dziecko. Nie ma żadnego problemu, a ja nie chodzę z worami pod oczami. Agnieszka Radwańska

To również może Cię zainteresować: Nastoletnia Córka Michała Wiśniewskiego Ma Chłopaka. Ojciec Pochwalił Się Czułym Zdjęciem Zakochanych. "Jestem Dumny"

Zobacz także: Jak Wyglądało Ostatnie Pożegnanie Księcia Filipa? Zdjęcia Z Ceremonii Wzruszają Do Łez