Od wielu miesięcy w mediach pojawiają się informacje o rozpadzie związku Dody i Emila Stępnia. Z doniesień "Super Expressu" wynika, że głównym powodem poważnego kryzysu małżeństwa piosenkarki, miał być konflikt o posiadanie potomstwa. Doda od wielu lat nie ukrywała, że nie chce mieć dzieci. W mediach spekulowano zaś, że jest to duże marzenie jej męża. Prawda okazuje się jednak inna niż przypuszczano.

Doda odpowiada na pytania fanów

Doda zdecydowała się na Instagramie odpowiedzieć na pytania fanów. Jak się okazało, większość z wielbicieli piosenkarki było bardzo zainteresowanych kwestiami związanymi z życiem prywatnym artystyki. Wszystko w związku z pojawiającymi się od dłuższego czasu plotkami o wiszącym w powietrzu rozwodzie Dody i Emila Stępnia.

Zapytana o to, dlaczego coraz rzadziej widywana jest z mężem Doda powiedziała, że chciała mieć jakąś część swojego życia wyłącznie dla siebie. "Moje życie zawodowe jest jedną wielką wystawką, prywatne nie będzie już nigdy" - podkreśliła Dorota Rabczewska.

Kolejne z zadanych Dodzie pytań dotyczyło bezpośrednio plotek o rozwodzie. Zapytano piosenkarkę, czy kryzys w jej małżeństwie związany jest z faktem, że ona i jej mąż mają rozbieżne zdanie w kwestii posiadania potomstwa. Dorota odpowiadając zdecydowała się zdradzić "mały sekret", wskazując, że dojrzali ludzie takie kwestie uzgadniają przed ślubem.

Co zaskakujące głos w sprawie zabrał również mąż Dody, Emil. "Paradoksem jest to, że to był mój podstawowy warunek" - wyjawił mąż piosenkari. Ta z kolei odpowiedziała, że był to jej "ulubiony warunek", a Emil dodał, że jedyny na jaki Doda wyraziła zgodę.

Co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Wielkie zmiany w życiu Katarzyny Dowbor. Fani są wzruszeni. Płyną gratulacje. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Można dostać dodatkowe pieniądze na dziecko ale trzeba spełnić jeden ważny warunek. Zostało już na to tylko kilka tygodni. Co trzeba zrobić

O tym się mówi: Sanepid wycofuje ze sklepów popularny produkt. Jego spożycie może być niebezpieczne dla zdrowia