"Plotek" udowadnia, że publikowanie na mediach społecznościowych różnych mniej lub bardziej prawdziwych informacji ma sens, jeśli jesteśmy celebrytami i chcemy innych zainteresować konkretną tematyką.

Celebrytka z błyskawicą wspiera finansowo pielęgniarki i położne

Kinga Rusin z dość sporego dystansu troszczy się o polskie ratowniczki, lekarki, pielęgniarki i położne zacharowujące się w pocie czoła w szpitalach i przychodniach.

W związku z powyższymi tragicznymi doniesieniami, Kinga Rusin, która od dłuższego czasu przebywa z dala od Polski, bo na Malediwach, w swym celebryckim zatroskaniu postanowiła naświetlić tragizm wycieńczenia i przepracowania polskiej służby zdrowia i pochwaliła się wspaniałym gestem.

Wpłacamy dziś z Markiem na to konto 30 tysięcy złotych, prosząc, żeby jak najwięcej osób dołożyło tam też ile może w tym świątecznym czasie. Wpłacane środki mogą zostać przeznaczone na cele wskazane przez darczyńców- można np. w ten sposób pomóc najbardziej potrzebującym rodzinom zmarłych pielęgniarek.

Jak podaje "Plotek", dziennikarka od miesięcy przebywająca beztrosko na rajskich plażach, postanpowiła wesprzeć finansowo zapracowane w służbie zdrowia panie trzydziestoma tysiącami złotych, które może faktycznie zastąpią im możliwość spędzenia wielkanocnego czasu z najbliższymi.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: "Rolnik szuka żony" powraca na antenę TVP 1 z nowym sezonem. Co nas czeka w Niedzielę Wielkanocną

Zerknij tutaj: Hanna Lis podzieliła się dobrą wiadomością ze swoimi fanami. Pokazała zdjęcie wyjątkowego dla niej miejsca. Szykuje się też spora zmiana w jej życiu