Jak podaje portal "Pudelek", Aleksandra Szwed imała się już aktorstwa, tańca, śpiewu, modelingu oraz jazdy na łyżwach. Bierze udział w różnych programach rozrywkowych i dzięki temu podtrzymuje swoją popularność.

Kiedyś głośno było o jej związku z Aleksandrem Baronem, który znany jest z dość burzliwych związków z wieloma celebrytkami. Teraz jednak ustatkowała się u boku niejakiego Krzysztofa Białkowskiego, z którym ma dziecko. W 2015 roku na świat przyszedł syn pary Borys.

Aleksandra Szwed, choć prowadzi Instagram sumiennie i z dużym zaangażowaniem, rzadko wspomina o swojej miłości, a jeszcze rzadziej pokazuje partnera. Tym razem zdobyła się na wyjątek. Miała ku temu ważny powód, ponieważ jej ukochany obchodził urodziny. Z tej okazji na Instagramie udostępniła czarno-białą fotografię z Krzysztofem, którą podpisała czułym wyznaniem.

Moje Wszystko. Sto lat Kochanie! (...) To zdjęcie "o sile tysiąca słów" Aleksandra Szwed

W komentarzach posypały się nie tylko gratulacje i zachwyty nad tak piękną miłością, ale również życzenia dla partnera Aleksandry. My również się do nich dołączamy!

To również może Cię zainteresować: Michał Szpak Chwali Się Nowym Meblem. Internauci Śmieją Się Z Wystroju Jego Sypialni. O Co Chodzi

Zobacz także: Zmiana Czas Z Zimowego Na Letni. Kiedy Będziemy Spać O Godzinę Krócej