Jak podaje portal "Super Expres-s", Barbara Kurdej-Szatan miała nadzieję, że w pierwszych miesiącach po porodzie będzie mogła liczyć na wsparcie i pomoc ze strony swojego męża Rafała Szatana. W jednym z najnowszych wywiadów aktorka przyznała, że została sama z dwójką dzieci. Co się stało?

Sama z dwójką dzieci

We wrześniu ubiegłego roku Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan powitali na świecie swoje drugie, wyczekiwane od dawna dziecko. Mały Henio i jego starsza siostra wymagają wiele uwagi i opieki. Jak się okazuje, aktorka została z wszystkimi domowymi obowiązkami zupełnie sama. Barbara Kurdej-Szatan wyznała ostatnio, że nie jest jej lekko.

W wywiadzie udzielonym "Olivii", Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, że ze wszystkimi domowymi obowiązkami i opieką nad dziećmi, musi radzić sobie zupełnie sama. Aktorka przyznała, że radzenie sobie w pojedynkę z codziennymi obowiązkami to dla niej "nowość". Na Rafała może liczyć tylko w weekendy.

Wszystko dlatego, że Rafał Szatan musiał wyjechać do Łodzi, gdzie odbywają się próby do musicalu "Pretty Woman". Mimo wszystko Basia Kurdej-Szatan nie zamierza zatrudniać nani. W związku z epidemią koronawirusa ma nieco mnie pracy i może poświęcić więcej czasu dzieciom. Jak przyznała najgorsze są poranki, kiedy musi obudzić Henia, żeby zawieźć Hanię do szkoły.

Córka Rafała i Basi nie narzeka na brak zajęć również po szkole. Jak się okazuje starsza pociecha aktorki popołudniami uczęszcza do szkoły muzycznej, szkoły musicalowej, a w ostatnim czasie jeździ również na dubbing.

Co sądzicie o sprawie?

To też może cię zainteresować: Edyta i Cezary Pazurowie wiedzą, jak oszczędzać pieniądze. Zastosowali sposób, dzięki któremu zebrali pieniądze na rajskie wakacje. Są na Malediwach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mama Michała Wiśniewskiego znalazła miłość na portalu randkowym. Mówi o ślubie

O tym się mówi: Piotr Kraśko ujawnia prawdę dotyczącą wywiadu Harry'ego i Meghan. Jak Amerykanie zareagowali na kontrowersje brytyjskiej pary