Jak podaje magazyn "Viva", od premiery pierwszego odcinka "Kuchennych rewolucji" minęło już 11 lat. Od tego czasu oglądalność programu stale rośnie, a coraz więcej restauracji chce poddać się zmianom, które wprowadza Magda Gessler. Na przestrzeni dekady było jednak kilka sytuacji, w których okazywało się, że właściciele lokali nie zgadzali się z metamorfozą wprowadzoną przez gwiazdę, a rewolucje zakończyły się porażką. Pamiętacie kilka najbardziej sensacyjnych przypadków?

"Blue Monn" w Wałczu - ta restauracja zmagała się z naprawdę dużym problemem, którym była agresja właścicieli. Twierdzili oni, że ludzie nie odwiedzają tego miejsca, ponieważ jest w nim zbyt elegancki wystrój. Szybko okazało się, że to niesmaczne i tworzone z chemii jedzenie było powodem pustek panujących w lokalu. Dodatkowo na jaw wyszło, że pracownicy są zastraszani i na co dzień muszą zmierzyć się z wulgarnymi komentarzami ze strony właścicieli. Gessler sama przerwała rewolucję ze względu na ostrą wymianę zdań z właścicielką, jednak gdy wróciła po kilku tygodniach, była zadowolona z rezultatów, ponieważ restaurację przejął syn właścicieli.

Magda Gessler / screen YouTube
Magda Gessler / screen YouTube

"Stella Cafe" w Lęborku - tutaj nie obyło się bez prawdziwych dramatów. Szybko na światło dzienne wyszło, że właścicielka ma ogromne problemy finansowe i długi, a lokal chce przejąć komornik. Urzędnik zrobił to w... połowie trwania rewolucji, a panią Stanisławę zabrała wówczas karetka, ponieważ emocjonalnie zareagowała na to wydarzenie. Gessler nie była w stanie nic zrobić. Zaproponowała jedynie, aby syn właścicielki, który pracował w lokalu, podjął pracę w innej restauracji, w której Magda wprowadziła kiedyś duże zmiany.

"Le Papillon Noir" w Katowicach - w tym miejscu było wiele nerwów. Właścicielka restauracji, pani Justyna nie szczędziła restauratorce wulgarnych słów i obrażała się na każą uwagę Gessler. Kilka jej wypowiedzi szczególnie pozostało w naszej pamięci.

Ja jestem taką samą jędzą jak ona. Dzięki temu, że jestem s*ką osiągnęłam tyle, co ona. Ja to zrobiłam tylko po to, żeby mieć reklamę. To jest mega promocja za darmo praktycznie. Zaraz nie wytrzymam i jej przypie*dolę, przysięgam! Ona sobie zrobiła moim kosztem takie show, że ja nie wytrzymam. Może ją wyrzucimy stamtąd? Pomóż mi, proszę. Wejdź tam i powiedz, że ma wypie*dalać pani Justyna

Magda Gessler screen YouTube
Magda Gessler screen YouTube

To również może Cię zainteresować: Zaskakująca Prawda O Programie Nasz Nowy Dom. Jeden Z Pracowników Zdradził Szczegóły

Zobacz także: Krystyna Janda Ma Poważne Problemy. Co Się Stało