Najnowszy wywiad z Magdą Mołek poruszył wielu fanów znanej dziennikarki, przez wiele lat związanej z TVN. Jak wyjaśniła w rozmowie, wiele lat temu postanowiła wraz z mężem dać wolną rękę swoim synom w wyborze religii. Bez ogródek przyznała, że jej dzieci nie zostały ochrzczone. Powiedziała również, dlaczego nie poszła śladem większości rodziców w Polsce!

Jak wyjaśnia Pudelek, gwiazda telewizji powiedziała wprost, że jej, gdy była dzieckiem wolności w kwestii życia duchowego nie dano i nie mogła o tym zdecydować sama. Postanowiła zatem dać taką wolność własnym dzieciom.

Magda Mołek o swoim sposobie na wychowanie dzieci. Nie ukrywa, że nie ochrzciła synów z ważnego powodu!

Magda Mołek postanowiła odważnie powiedzieć o tym, co myśli na temat wdrażania małych dzieci w obrzędy religijne i pozwoliła sobie na jasną deklarację poglądów, nawet jeśli są one sprzeczne z panująca od dłuższego tendencją do publicznego ogłaszania swojej głębokiej wiary, jak coraz częściej robią to gwiazdy telewizji publicznej.

W rozmowie z „Galą” Magda Mołek powiedziała wprost o edukacji religijnej swoich dwóch synów, Henryka i Stefana, których wychowuje z mężem Maciejem Taborowskim. Mołek wyznała wprost, że od początku nie chciała chłopcom narzucać wiary i chce, aby w przyszłości, gdy będą dorośli psychicznie i odpowiedzialni sami wybrali swoją duchową drogę, jeśli zechcą.

Celem takiego postepowania była ochrona dzieci za wszelką cenę, a także szacunek do ich własnych wyborów na każdym poziomie i etapie rozwoju. Chłopcy nie zostali ochrzczeni, nie chodzą również na katechezę.

„To jest ten poziom decydowania o sobie, którego mi nie dano, więc ja chcę go dać swoim dzieciom. Nasze dzieci są wolne, nieobciążone niczym, co się wiąże z naszymi zawodami” - wyjaśnia otwarcie dziennikarka, cytowana przed Pudelek.

Magda Mołek/Youtube @TVN Style
Magda Mołek/Youtube @TVN Style
Magda Mołek/Youtube @TVN Style

Jak informował portal "Życie PL": SANEPID WYDAŁ WAŻNE OSTRZEŻENIE DLA POLAKÓW. ZE SKLEPÓW MASOWO WYCOFYWANY SĄ ARTYKUŁY GOSPODARSTWA DOMOWEGO. TE NARZĘDZIA SĄ SZKODLIWE

Przypomnij sobie: MARCIN PROKOP PRZEKAZAŁ NIEZWYKLE RADOSNĄ NOWINĘ. PREZENTER CHCIAŁ, ABY FANI DOWIEDZIELI SIĘ OD NIEGO, A NIE Z MEDIÓW. RODZINA SIĘ POWIĘKSZY

Portal "Życie PL" pisał również: AGATA DUDA ZAŁOŻYŁA NA SIEBIE KREACJĘ, NA WIDOK KTÓREJ MOŻE SIĘ ZAKRĘCIĆ W GŁOWIE! STRÓJ PIERWSZEJ DAMY Z PEWNOŚCIĄ ZOSTANIE ZAPAMIĘTANY NA DŁUGO

Pisaliśmy również o: LECH WAŁĘSA PRZEKAZAŁ, CO SIĘ DZIEJE Z JEGO ZDROWIEM. WŁOSY JEŻĄ SIĘ NA GŁOWIE! BYŁY PREZYDENT NIE PRZEBIERA W SŁOWACH. DOLEGLIWOŚCI SĄ BARDZO MĘCZĄCE